Звикаємо до Юти

Після невеличкої перерви продовжую свій Utah guide.

Машина не наша

Ось у такому будиночку ми мешкаємо. Планування квартири і різні побутові речі дещо відрізняються від звичних мені українських. Але це тема для окремого посту.

Знайшли ігрову кімнату — прощавай Angular

У перший же тиждень нам влаштували невеличкий тім-білдінг у спорт барі Buffalo Wild Wings — після роботи у п’ятницю всією командою рушили на пиво.

Першим ділом кожному приносять стакан води з льодом. Спекотно, низька вологість і всюди працюють кондиціонера, тому пити потрібно багато. Потім приймають замовлення на напої і закуски (appetizers). І вже після цього вибирають основні страви.

Фото з нету

Пиво на 7/10. А от крильця мені взагалі не зайшли :( Загалом атмосфера закладу сподобалася: привітні офіціантки, навколо дюжина екранів, на яких транслюються змагання з різних видів спорту — від жіночого футболу до Формули 1 і адекватна музика на фоні.

У суботу вирушили у Bridal Veil Falls Park, що за 30 хвилин їзди від наших апартаментів. Щоб добратися до парку потрібно з’їхати з фрівею і попетляти мальовничою дорогою поміж гір.

Діти босяком бігають по ставку

Збоку також є кілька доріжок для піших і вело-прогулянок, місце для пікніків з густою рівненько підстриженою травою. Всюди чисто і прибрано, тільки від гурту мексиканців, що розклалися на газоні, лунає незвична для мого вуха латино-американська музика.

По іншу сторону від водоспаду

Я не бачив поліції, лісників та інших відповідальних за порядок осіб. Та і не потрібно нікого бити по руках. Ніхто не палить багаття і не смажить шашлики.

Біля входу стоїть знак з переліком правил поводження у парку.

Неподалік дороги стояв фургон з морозивом, з якого лунала відома мелодія — все як у американських фільмах :)

По дорозі додому проїжджали містечко American fork. На галявині біля дороги десятки або може й сотні людей відпочивали, лежачи на траві.

Тут, в American fork, на дорогу немає причин скаржитися. За всі відрізки, де ми проїжджали, не можу так сказати. Деколи трапляються невеликі ями і нерівності або виступають люки. Та це тільки кілька відсотків від усього покриття. Також на деяких частинах магістралей і міських доріг відбуваються дорожні роботи — ремонтують якусь із поліс фрівею або певний відрізок міської дороги. Місцями через це трапляються пробки. Загалом їдучи з дому в офіс ми ще не потрапляли у серйозні корки. Але прийде зима і побачимо :)

У неділю зібрали нашу банду на BBQ. Наш житловий комплекс має 2 басейни, спортзал, озеро з дикими качками і альтанки з грилем.

Будинки однакової форми, що навколо озера, входять в житловий комплекс. Це двоповерхові доми з 1 поверховими квартирами на 1,2 або 3 кімнати.

Трава поливається коли стихає спека, також час від часу вранці ходить команда мексиканців з мото-косами.

На газоні біля альтанки, де ми смажили стейки, лежала якась дивна звірина. Напівбобер-напівховрах. Його щось покусало і всі перехожі зупинялися біля звірка. Напевно то дикі качки так познущалися, голодні, як піранії, можуть руку по лікоть відкусити разом з крихтою хліба. Звірок тим часом повільно пересувався у невідомому напрямку. Потім приїхала жіночка на скутері з собакою Коллі глянути на бобро-ховраха. Здається вона повинна була викликати службу захисту тварин чи щось типу того. Подальшої долі звірка ми не знаємо…

Попередні історії тут:

Далі буде!

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Vlodko’s story.