After 2 (We collided)- Gdzie obejrzeć film online? [Lektor PL]

Andrzej Markowski
Sep 14 · 4 min read

After 2 przedstawia dalsze losy Tessy i Hardina, czyli bohaterów poznanych w pierwszej części. Zobacz w tej chwili ten tytuł online i dowiedz się, co czeka Twoich ulubionych bohaterów! Jeżeli po obejrzeniu poprzedniej części odczułeś spory niedosyt, to ten film z powrotem przeniesie Cię do samego centrum akcji. Nie czekaj ani chwili dłużej, odtwórz teraz After 2 film online!

Image for post
Image for post

Kliknij tutaj, aby obejrzeć film After 2 online

Image for post
Image for post

Premiera: 04.09.2020
Czas trwania: 107 min
Gatunek: Romans/Adaptacja filmowa
Reżyseria: Roger Kumble

After We Collided czeka na każdego, kto ma ochotę go obejrzeć!

Kolejna część serii After również opiera się na powieści autorki Anny Todd pod tytułem “After 2. Już nie wiem, kim bez ciebie jestem”. Mogłoby się wydawać, że dość żywiołowy romans Tessy i Hardina, dobiegał już ku końcowi, to autorka nie daje jednak spokoju swoim czytelnikom również w kolejnej części serii.

Z tego względu ta produkcja wręcz jest przepełniona nagłymi zwrotami akcji. Główna bohaterka poznaje wreszcie powody, jakimi kierował się niegrzeczny Hardin na wstępie ich relacji. Mimo miłości, jaką obdarowuje kochanka, młoda kobieta ma wątpliwości co do tego, czy jest w stanie mu wybaczyć.

Aby przestać o tym pamiętać, zaczyna coraz więcej pracować. Ni stąd, ni zowąd w jej życiu ukazuje się Trevor, przy którym Tessa czuje motyle w brzuchu. Jak w tej sytuacji zachowa się Hardin, który wciąć darzy uczuciem Tessę? Czy młoda kobieta będzie potrafiła darować mu winy?

Czy After 2 dostępny online jest wart twojego czasu?

Ekranizacja pierwszego tomu książki Anny Todd pojawiła się w kinach na przełomie kwietnia 2019 roku i bardzo szybko stała się ogromnym bestsellerem.

Tessa na wstępie była bardzo ułożona i grzeczna. Natomiast Hardin okazał się totalnym jej przeciwieństwem. Nie można więc się dziwić, że pomiędzy tymi bohaterami doszło do zbliżenia — od dawna wiadomo, że przeciwieństwa się przyciągają. Początkowe zamiary młodego mężczyzny w stosunku do Tessy nie były zbyt porządne. Jednak w tym miejscu nie będziemy przedstawiać Wam takich szczegółów, bo lepiej będzie, jeżeli sami zobaczycie to na własne oczy w punkcie kulminacyjnym.

Powracając jednak to głównej osi fabularnej — Hardin pokazał dziewczynie całkowicie nowy świat pełen namiętności. Dzięki temu młoda dziewczyna stała się w pełni świadomą swojego ciała i jego aspektów seksualnych kobietą.

Film After (2019) stał się prawdziwym hitem wśród nastolatek, więc nie ma co się dziwić, że produkcja doczekała się kontynuacji wraz z dodatkowym członkiem obsady — Dylanem Sprouse’m (Trevor)

Co czeka Tessę i Hardina w dostępnym online After 2?

W kolejnej odsłonie serii After Hardin traci trochę charakteru. Gołym okiem można zauważyć, że darzy Tessę mocnym uczuciem (mimo faktu, że dziewczyna nie ma zamiaru się z nim wiązać). Bezsprzecznie w dalszym ciągu pojawiają się chwile bezczelności, natarcia i arogancji, jednakże jedyną motywacją tego chłopca kolejny raz staje się zbliżenie do ukochanej.

Pierwsza ekranizacja zakończyła się w tej samej chwili, co powieść. Z tego powodu wiadomo było, że zadebiutuje kolejna część. To, co miało miejsce, bez wątpienia musiało zostać rozwiązane. Odratowanie relacji, jaka ma miejsce w związku, nie jest proste, ale również nie jest wykluczone.

Image for post
Image for post

After 2 pokazuje podróż, którą bohaterowie muszą przejść wspólnie, aby nauczyć się przebywać ze sobą od nowa. Nie jest to jednak podróż łatwa, bo to, co przeżyją we dwoje, zmieni ich na stałe.

W After We Collided online Tessa oraz Hardin przechodzą przemianę wewnętrzną, dzięki której dziewczyna nabiera odwagi i pewności siebie co pozytywnie wpływa na powodzenie u płci przeciwnej. Młody mężczyzna natomiast dojrzewa emocjonalnie i czyni starania, aby naprawić popełnione kiedyś błędy. Czy Ci dwoje młodych ludzi mimo wszystko będzie w stanie być ponownie w związku?

Obejrzyj After 2 za darmo w polskiej wersji językowej

After 2 lektor pl jest ujawniony dla wszystkich, którzy mają ochotę na poznanie nowych losów znanych wcześniej bohaterów. Przed rozpoczęciem widowisko miej na uwadze fakt, że zarówno filmowa, jak i papierowa zawiera w sobie naprawdę emocjonującą i ekscytującą historię. Oczywiście w drugiej odsłonie ponownie to otrzymasz.

Śmiej się i wzruszaj razem z głównymi bohaterami! Pewnie nie raz poczujesz wściekłość ale zobaczysz też, jak rodzi się olbrzymia namiętność pomiędzy młodymi kochankami. Czy Tessa okaże się wierną kobietą? Ile czasu ich związek wytrzyma? Czy Hardin przetrwa próbę czasu?

After 2 lektor online da Ci odpowiedź na większość powtarzających się pytań. Nie mamy jednak pewności, czy cała historia zakończy się szczęśliwym zakończeniem.

Seria powieści składa się z czterech tomów, tym samym ekranizacja książek jest stworzona tylko do połowy. Możemy więc wysunąć wnioski, że powstaną kolejne odsłony filmu After, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę fakt, jaką popularnością cieszą się dwie pierwsze części.

Wykorzystaj możliwość After 2 cały film i zobacz nowe przygody Tessy i Hardina. Jeśli podobała Ci się pierwsza część, to druga również przypadnie ci do gustu!

Welcome to a place where words matter. On Medium, smart voices and original ideas take center stage - with no ads in sight. Watch

Follow all the topics you care about, and we’ll deliver the best stories for you to your homepage and inbox. Explore

Get unlimited access to the best stories on Medium — and support writers while you’re at it. Just $5/month. Upgrade

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store