Potencialas

Manau, kiekvienas mąstantis ar pamąstantis žmogus turi nemažą potencialą, tačiau kaip ir sakiau žmonės realybę suvokia skirtingai ir pas kai kuriuos realybės suvokimas yra toks menkas, kad pasidaro graudu.

Kalbant apie potencialą, kyla vienas klausimas: kur jį panaudot. Vieniems tinka rašymas, o kitiems reikia namus statyt.

Kadangi potencialių žmonių yra daug, reikia konkuruoti dėl šlovės, dėl pinigų, dėl bobų ir tačkų. Visi kažkaip bando vienas kitą perspjaut į tolį.

Tiesiog noriu pasakyti, jei niekam neįrodinėsi, kad esi ten nepripažintas genijus, tai niekas nepastebės ir neįvertins tavo potencialo.

Mano manymu, žmonės galėtų padaryti labai daug jei būtų įdėti į tam tikras sistemos vietas. Vieni rašytojai, kiti ten filosofai, treti ten mechanikai.

Įsivaizduok gali tapti talentingas smuikininkas, bet neturi smuiko. Arba tau patinka fotografuot gyvūnus, o tu neturi foto aparato — tokiuose situacijose tu negali atskleisti savo potencialo. Teisingai Žakas Fresko sakė, kad reikia padaryti daiktus ir galimybes prieinamomis. Gal tu esi natūralus bodybuilderis, bet neturi pinigų sporto salei ir neturi prieigos prie svorių.

Manau, kiekvienas supranta apie ką kalbu, todėl tam, kad įrodyti savo potencialą reikia turėti tam tikras sąlygas, kuriose tas potencialas gali atsiskleisk. O jeigu tarkim esi geras vadovas, bet neturi komandos?

Pasaulyje, kur esame vienas nuo kito priklausomi negalime visko padaryti vieni, gal girdėjai tą aklą youtubere, be abejo jai kažkas montuoja video.

O gal girdėjai Nick Vujicic, paliktas vienas toks žmogus tiesiog numirtų, nes jis net subinės sau nusišluostyt negali. Supranti apie ką aš.

Žiūrėkime gamtai tiesiai į akis: gamta yra negailestinga. Jai nerūpi ant kiek tu kietas ar minkštas, visiems gyvenimas yra sunkus. Gal.

Visai gyvunijai galioja tos pačios sąlygos. Visi bando išgyventi tose pačiose fizinėse, cheminėse ir biologinėse sąlygose. Jei gimei, esi pasmerktas numirti.

Gyvenimas civilizacijoje yra pakankamai lengvas. Jei mes būtume kiek kitokie gyvūnai mes vienas kitą žudytume, oj, mes ir žudome vienas kitą dėl ekonomikos, pinigų ir politikos.

Žodžiu, potencialui įrodyti reikia tinkamų sąlygų, negavus sąlygų potencialas miršta. Užteks čia rašyti nesąmones.