İnstagram Hesap Onaylatma

AA Dijital olarak 2015 yılından bu yana instagram hesap onaylatma / instagram hesap doğrulama işlemlerini ünlü , sanatçı , tanınmış kişi ve marka profillerine sunuyoruz. Instagram hesap doğrulama ( verified ) her profil için uygun olmayabilir. Instagram profil doğrulama ( mavi tik ) için tanınmış birisi olmalısınız. Eğer sizde instagram profilinizi doğrulatmak / onaylatmak istiyorsanız iletişim kısmından instagram kullanıcı adını yazarak profilinizin instagram hesap doğrulama için uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Şuana kadar +100 tanınmış / ünlü / sanatçı profillerin mavi rozeti almasını sağladık. Referanslarımızdan şuana kadar instagram sayfasını onayladığımız profilleri görebilirsiniz.

İnstagram Hesap Onaylatma Nedir ?

İnstagram hesap onaylatma diğer adı ile mavi rozetli instagram hesapları instagram tarafından uygun görülen instagram profillerine kullanıcı adının yanında verilen mavi renkli tik işaretine denir. Mavi rozet , doğrulanmış hesap veya onaylı instagram hesabı olarak adlandırılır.

İnstagram Hesap Onaylatma Nasıl yapılır ?

İnstagram hesap onaylatma bizim aracılığımız ile instagram hesap doğrulama bölümündeki arkadaşlar ile iletişime geçerek yapılan işleme denir. İnstagram şifrenizi istemiyoruz. Yaklaşık olarak 48 saat süren bu instagram doğrulama işlemi instagramın kurallarını ihlal etmediğiniz sürece onaylı instagram hesabınızın onayı kaldırılmaz.

Hesabınızı Onaylatmak Yada Onaylanmış Hesap Satın Almak İçin:

WhatsApp: 0553 021 98 61 Mail: adematbas@aadijital.com

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.