Pokémon Go tarzında ilk Türk oyunu: Assassin!

Türkiye’nin ilk lokasyon bazlı mobil oyunu Pokémon Go’ya rakip mi oluyor?

Assassin — Lokasyon bazlı oyun — Çok Yakında!

Seninmaceran Game Studios(seninmaceran.com) tarafından geliştirilen “Assassin” oyunu, gerçek hayatta herkesi birer savaşçı karaktere büründürüyor. Yaşadığınız şehrin sokaklarında dolaşarak, diğer oyuncuları oyun içinde yer alan çeşitli silahlar ile vurmaya çalıştığınız oyunda, güvenliği de elden bırakmamanız gerekiyor.

Tecrübe kazanmanız ve aldığınız puanlara istinaden karakterinizi geliştirebiliyorsunuz, bu sayede daha üst seviye silahlara veya zırhlara sahip olup, diğer oyuncular karşısında avantaj elde edebiliyorsunuz. Oyuncuların listelendiği lider tablosu ve aylık turnuvalar sayesinde de performansını ölçebiliyorsunuz.

Çok yakında, Android ve Apple marketlerde yerini alacak oyun ile ilgili, Kickstarter’da bir kampanya başlatılmış. Kampanyaya katılmak ve destek olmak için aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz http://kck.st/2d3fHFj

Assassin — Lokasyon bazlı oyun — Çok Yakında!

Oyun şu an kapalı betada ve test ediliyor, aylarca süren uzun bir çalışmanın ürünü olan Assassin Kasım 2016 itibariyle uygulama mağazalarında olması planlandı.

Oyunun yapımcılarından biri olduğum için demiyorum ama Türkiye’de Pokémon Go oyununun sosyal medyadaki konuşulma rakamlarını, Türkiye’nin Foursquare ve Swarm’ın çok kullanılan ülke olduğunu bildiğim için Assassin oyununun Türk kullanıcılar tarafından ilgi göreceğini düşünüyorum.

İletişim
Volkan Yılmaz
Adres: Sucu Bahçe Sokak No:3 D:2 Beşiktaş/ Arnavutköy / İstanbul
Tel: +90 532 462 90 91
Web: www.seninmaceran.com
Email: bilgi@seninmaceran.com / volkan@seninmaceran.com
https://www.facebook.com/seninmacer...
https://twitter.com/seninmaceran
https://www.instagram.com/seninmace...
https://www.linkedin.com/company/10...