Особиста продуктивність — лайфхаки

3 статті, які можуть дати справжній positive impact вашому життю:

1.

Я й сам близько року тому перейшов до життя за ритуалами.

З данної статті я для себе виніс те, що варто скоротити мій 1,5 годинний ранішній ритуал, одразу перейти до 3х годин безперервної роботи, а потім позайматися спортом, таким чином переключивши себе на іншу діяльність.

Тому мій ранок у неробочі дні виглядає таким чином:

  1. Випити води
  2. Написати 1–2 сторінки потоку думок
  3. 10 хвилин медитації
  4. Написати чіткий план на день
  5. Сніданок
  6. 3 години роботи
  7. Спорт

Ми — люди звички, то як можна використати це на користь собі, детальніше у статті:

2.

В Україні та СНД не особливо переймаються питанням того аби навчити людей заводити контакти та вибудовувати свою якісну мережу, а блоги на цю тему зазвичай зводяться до того, що посміхайтеся та пропонуйте рішення проблем людям, з якими Ви хочете встановити зв’язки.

Ну, дійсно, не без цього, та не без інших прописних істин, однак знайшов цікаву статтю про нетворкінг, сподіваюся Вам буде теж цікаво та корисно:

3.

Інверсія — думай інакше:

У статті розглядається багато варіантів застосування інверсії, наприклад, більшість людей хочуть встигати більше за менший час.

Застосувавши інверсію до продуктивності, ви можете задатися питанням: «Що, якби я хотів бути менш зосередженим на роботі? Як я можу відволікатися? ». Відповідь на це питання може допомогти вам виявити ті моменти, які варто усунути, щоб звільнити більше часу і енергії кожен день.

Ця стратегія не тільки ефективна, але часто більш безпечна, ніж пряме прагнення до успіху. Наприклад, деякі люди вживають наркотики або психотропні речовини, щоб збільшити свою продуктивність. Ці методи можуть допомогти, але ви також ризикуєте отримати негативні побічні ефекти.

Тим часом, залишення вашого телефону в іншій кімнаті, блокування сайтів і соціальних мереж, відмова від телебачення, навряд чи завдадуть якоїсь шкоди. Обидві стратегії мають справу з однією і тією ж проблемою, але інверсія дозволяє вам розглянути її під іншим кутом і з меншим ризиком.

Це розуміння розкриває більш загальний принцип: Сліпа спроба досягти успіху може мати негативні наслідки, але запобігання невдачі зазвичай несе дуже невеликий ризик.