Тепле місто

Відвідав вже вдруге конференцію Design Village у Івано-Франківську (19–20 листопада 2016). Це перетворюється на приємну традицію. Мабуть, наступного року поїду вже зі сноубордом, щоб після конфи одразу катати на Буковель! Класна подія, гарні спікери, купа дизайнерів в одному місці, а це вже неабияке досягнення ) Зустрічі з друзями, знайомства з новими, розмови про наболіле, чай-кава-тістечка… Було зовсім небагато часу на прогулянки містом, та все ж зробив кілька фотографій. Тож це не стільки пост про мої враження від Франика, скільки калейдоскоп випадкових фотографій — те що запало до фокусу уваги дизайнера )

Франек, добрий ранек! )
Юрко Гуцуляк на конференції розповідає про свої щорічні, унікальні дизайнерські листівки до Нового року.
Як з огидно-совкового зробити модерново-європейське вдома?
Бібліотека — храм культури!
Чомусь запали в око ці (ще не обписані графіті) чисті та яскраві жалюзі.
Таке миле наївне народне мистецтво…
Досі вважаєте, що iPad винайшов Стів Джобс? Ми, українці, настільки сором’язливі, що ніяк не визнаємо своєї геніальності! Перший прототип / Івано-Франківськ / Міська ратуша / 19 ст.
Насичений емоціями та враженнями день у Франику завершується прощальною вечерею у Fabbrica — ресторані італійської їжі з виключно найсмачніших, відібраних з любов’ю, українських інгредієнтів — папарделє, спагеттіні, фарфалє, лазанья та піцца.
Нагадування для гостей міста ) Почувайтеся як вдома, але не забувайте, що ви у гостях!
Like what you read? Give Yaroslav Belinsky a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.