Change Nedir?

https://change-bank.com/

Yıllardan beri bütün dünyada bankacılık hizmetleri geleneksel ve eski düzen bankacılık anlayışıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Ve bu bankacılık düzeninin savunucuları insanları bu bankacılık normlarının ideal olduğuna ve bu normların dışına çıkamayacaklarına ikna etmektedirler. Dijital çağda olmamıza rağmen bankacılık anlayışı yerinde saymakta ve gelişmemektedir. Ancak alternatif olmaması sebebiyle bir çok insan bu sisteme hapsolmuş ve mecburiyetten kullanmaya devam etmektedirler.

İşte bu noktada Change karşımıza çıkmaktadır. Change mevcut bankacılık sisteminden artık bıkmış olan insanlara alternatif bir platform sunmayı hedeflemektedir. Change ekibi bu hedeften yola çıkarak bankacılık sistemindeki mevcut tabuları yıkan kullanıcı odaklı bir hepsi bir arada finans platformu geliştirmiştir.

Change banka kartı, sigorta, kriptopara işlemleri, yatırım yönetimi gibi birçok finansal servis olanağı sunan merkezsiz bir kripto bankacılık hizmetidir.

https://change-bank.com/

Banka Kartı

Change kart bir mastercarddır. Change kart müşterilerine istedikleri zaman kripto paralarını harcama ve dünyanın dört bir yanındaki ATM’lerden para çekebilme imkanı sunar.

Change İşlem Alanı

Change platformu bütün müşterilerine içerisindeki işlem alanında birçok finansal servisi ve yatırım olanaklarını inceleme fırsatı sunar.

Güvenlik

Blokzinciri teknolojisi tüm dünyada merkezsiz ve çok güvenli bir ödeme sistemi olarak ün salmıştır. Change blokzinciri tabanlı bir platformdur. Blokzinciri Change Platformuna bütün para transferleri ve diğer işlemlerde eşi benzeri görülmemiş bir güvenlik ve gizlilik sağlar.

Change Coin

Change coin Ethereum bazlı ERC20 token standardını kullanır.

Sembolü: CAG

Satış Tariihleri: 16.09.2017- 16.10.2017

Maksimum Satış: 250.000 ETH

Ödeme Metodu: ETH

Birim Fiyat: 1 ETH: 500 CAG

https://change-bank.com/

Change Ekibi

Daha fazla bilgi için;

Web Sitesi

Twitter

Whitepaper

Prepared by yslyv

ETH Wallet: 0xf232CBaB76d7e90911Cd2573F1D8afe70d0C9F9b