Bir Garip Aşk 52. Bölüm ÖZETİ Fragmanı 19 Ocak Salı

Bir Garip Aşk 52. Bölüm ÖZETİ Fragmanı 19 Ocak Salı

Bir Garip Aşk 52. Bölüm Özeti; Herkes eğlenceli düğünde damat beyi yani Arnavı beklerken Arnav ise ortalıklarda görünmüyordu, Çünkü damatsız düğün gerçekleştilemeyecekti. Herkes damat yani Arnav nerede diye merak edeken bir anda Arnav düğün alanına gelerek davetlileri sevindirmiştir fakat arnav ise çok mutsuzdur. Payal ve akaç için düzenlenmiş olan kokteyle Kushi davet edilmemiştir. Fakay Kushi ise o partide olmak ve Hint kültürünü tanımak istemektedir Fakat o kokteyle katılması öyle kolay değil çünkü oraya davetli değildir. Bakalım Kushi kokteyle katıla bilecek midir?

Bir Garip Aşk 52. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Kanal 7’nin sevilen ve büyük beğeni toplayan günlük hint dizisi büyük bir aşk’a konuk oluyor. Sevilen dizi Bir Garip Aşk dizisi henüz ilk bölümleri olmasına rağmen kanal 7 izleyenleri tarafından çok büyük bir beğeni ile izlenilmeye devam ediyor..

Hafta içi her gün yayınlanmasına rağmen bir sonraki bölümü büyük merak konusu olan dizi Bir Garip Aşk dizisi 52.bölüm fragman özetini konumuzun altından takip edebilirsiniz

http://tvnet.tvbolumfragman.com/bir-garip-ask-52-bolum-ozeti-fragmani-19-ocak-sali/