Odkąd świat usłyszał o zarabianiu na kryptowalutach, a także o Bitcoinie, giełdy kryptowalutowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem i przeżywają coraz większe oblężenie. Obecnie liczba nowych użytkowników Bitcoina, najszybciej rośnie w takich krajach jak Australia, Kanada, Polska , Meksyk, Hiszpania, Kolumbia oraz Indie. Dla każdego, kto wchodzi w świat kryptowalut, istotnym jest, gdzie najlepiej opłaca się kupić Bitcoiny. Powinna być to opcja najtańsza, wygodna i równie bezpieczna. Przed rozpoczęciem swojej przygody z giełdami kryptowalut warto zwiększyć swoją wiedzę w zakresie ich działania, a także sprawdzić wiele faktów. Warto jest ustalić wysokość kwoty za korzystanie giełdy, sprawdzić, jaką cieszy się reputacją, jakie…


Uruchomiona w 2018 roku giełda ByBit jest uważana jako jedna z najlepszych platform do gry z dźwignią na kryptowalutach. Jest ona przyjazna zarówno dla doświadczonych graczy jak i początkujących inwestorów.

  • Udostępnienie handlu z wykorzystaniem dźwigni finansowej do 100x. W ofercie jest Bitcoin, Ethereum, EOS i XRP
  • Ciekawe promocje zachęcające do rejestracji. …


BitPanda jest znaną austriacką giełdą, która oferuje możliwość bezpiecznego przechowywania, kupowania i sprzedawania kryptowalut poprzez swoją platformę internetową lub aplikację mobilną. Z prawie milionem zarejestrowanych użytkowników, BitPanda stała się jedną z najczęściej używanych platform tego typu w Europie.

>> Zarejestruj się na BitPanda i odbierz BONUS 10 EURO <<

Co to jest BitPanda

Pomimo wielkiej konkurencji, jaka istnieje w sektorze giełd kryptowalut, z takimi gigantami na czele jak Coinbase czy Binance, platformie BitPanda udało się przebić dzięki szerokiej i ciekawej ofercie (kryptowaluty i metale szlachetne), wygodnej opcji dodawania i wypłacania środków, a także zachęcającym bonusom.


Z roku na rok wirtualne płatności cieszą się coraz większą popularnością. Aktualnie, kiedy możliwości zakupu kryptowalut za pomocą PayPal są ograniczone, warto bliżej przyjrzeć się temu serwisowi i odpowiedzieć na niezwykle częste pytanie: Jak kupić Bitcoina i kryptowaluty za pomocą PayPal.

Paypal → Bitcoin

Co ciekawe obecnie nie ma praktycznie żadnej metody, które bezpośrednio pozwoliłaby nam na zakup krypotwalut z pomocą systemu płatności udostępnianego przez PayPal. Na szczęście są pewne sposoby, które pozwalają nam rozwiązać ten problem. Zatem jak kupić Bitcoin i inne kryptowaluty korzystając z PayPal?


eToro jest społecznościową platformą handlową, która oferuje swoim użytkownikom dostęp do wielu aktywów, w tym kryptowalut, tradycyjnych walut, akcji i towarów.

67% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

eToro jest również znane jako świetny broker w przypadku handlu kryptowalutami i kontraktami CFD.


Giełda BitMEX pozwala kupować i sprzedawać kontrakty na kryptowaluty (a nie same monety) w połączeniu z dźwignią finansową, sięgającą nawet 100x!
Podczas gdy platforma dostarcza kontrakty na różne waluty cyfrowe (jakie — poniżej), to opiera się ona na Bitcoinie (wpłaty, wypłaty w BTC). Platforma rekomendowana jest dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych użytkowników, chociaż początkujący po stosownej nauce również sobie poradzą z handlem na BitMEX.

Promocja na BitMEX

Nowi użytkownicy BitMEX kwalifikują się do promocji, obniżającej prowizje o 10%. Aby skorzystać, ✔️zarejestruj konto przy użyciu tego adresu.

Jakimi kryptowalutami można handlować na BitMEX?

Obsługiwane monety na BitMEX:

  • Bitcoin (XBT)
  • Cardano (ADA)
  • Bitcoin Cash (BCH)
  • Ethereum (ETH)
  • Litecoin (LTC)
  • EOS Token (EOS)

Dziś będziemy się przyglądać jednej ze stron internetowych, które jednocześnie pełnią funkcję giełdy i platformy transakcyjnej. Mówimy o polskiej giełdzie kryptowalut Bitbay.

Przyjrzymy się temu, co oferuje giełda, jak się zarejestrować, jak kupić kryptowaluty, jakie są jej zabezpieczenia, jakie są prowizje i wszystkiemu temu, co jest dla nas istotne.

Jak założyć konto na giełdzie Bitbay?

Aby założyć…


Brave to nowo powstała przeglądarka internetowa, która pojawiła się na początku 2016 roku. Została ona opracowana przez zespół specjalistów IT pod kierownictwem Brendana Eicha i Brain R. Bondy’ego — współzałożycieli projektu Mozilla. Brave jest przeglądarką typu open source opartą na silniku Chromium i obsługuje ona język polski.

>> Pobierz przeglądarkę Brave Browser tutaj

Widok na przeglądarkę Brave Browser i portfel BAT.

Chociaż jest to tradycyjna przeglądarka internetowa w tradycyjnym sensie, eksperci nadal przewidują świetlaną przyszłość Brave’a, często prezentując ją jako lepszą od Chrome, Firefox i Safari pod względem szybkości, prywatności i blokowania reklam. Jako przeglądarka internetowa, Brave Browser umożliwia przeglądanie stron internetowych i wykonywanie innych codziennych zadań w sieci, jednak bez konieczności oglądania reklam i z dużo większą prędkością. Celem twórców Brave jest wprowadzenie pozytywnych zmian w doświadczeniach z przeglądania stron internetowych poprzez blokowanie reklam i trackerów, które zakłócają prywatność i ostatecznie marnują czas oraz pieniądze użytkowników.

>> Pobierz przeglądarkę Brave, zarabiaj i surfuj z mega szybkością! <<

Najwyraźniej nie są to tylko puste obietnice, ponieważ Brave wyprzedził Google Chrome, Mozilla Firefox…


Kupno Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin i XRP na Coinbase jest łatwiejsze niż myślisz. Wykonaj poniższe kroki, aby dokonać pierwszego zakupu kryptowalut. Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę min. $100, to Coinbase automatycznie da Ci prezent w wysokości $10 w Bitcoinach.

Proces zakupu kryptowalut na Coinbase jest prosty i prawdopodobnie nie zajmie Ci to więcej niż 10 minut!

— — — — — — — — — — — — —

Zarejestruj się w 2 minuty. Kup kryptowaluty za kwotę powyżej $100 i otrzymaj całkowicie darmowe $10 w Bitcoinach za darmo!

>> KLIKNIJ TUTAJ ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO. <<

— — — — — — — — — — — — —

Jak szybko, bezpiecznie i łatwo kupić Bitcoin lub inne kryptowaluty na giełdzie Coinbase?

Istnieje wiele giełd i kantorów oferujących kupno i sprzedaż Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, XRP itd., jednak Coinbase wyróżnia się niskimi opłatami, wysokim bezpieczeństwem, pozytywnymi opiniami i możliwością zakupu kryptowalut za złotówki przy użyciu karty bankomatowej (karty kredytowej lub debetowej). Dzięki temu bardzo szybko, a wręcz błyskawicznie można kupić lub zainwestować w Bitcoina bądź inne kryptowaluty.

Kilka słów o giełdzie / kantorze Coinbase.com

Coinbase to w pełni regulowana giełda oparta na regulacjach kalifornijskich, która ułatwia zakup kryptowalut w sposób łatwy, szybki, bezpieczny i wygodny (możliwość płatności za pomocą kart kredytowych…

Kryptowaluty — Poradniki dla początkujących

Za swój cel obieramy publikację poradników dotyczących kryptowalut “Krok po kroku”. Od teraz kryptowaluty będą dostępne nawet dla początkujących.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store