BitMEX — opinie, jak grać, poradnik, prowizje

Giełda BitMEX pozwala kupować i sprzedawać kontrakty na kryptowaluty (a nie same monety) w połączeniu z dźwignią finansową, sięgającą nawet 100x!
Podczas gdy platforma dostarcza kontrakty na różne waluty cyfrowe (jakie — poniżej), to opiera się ona na Bitcoinie (wpłaty, wypłaty w BTC). Platforma rekomendowana jest dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych użytkowników, chociaż początkujący po stosownej nauce również sobie poradzą z handlem na BitMEX.

Promocja na BitMEX

Nowi użytkownicy BitMEX kwalifikują się do promocji, obniżającej prowizje o 10%. Aby skorzystać, ✔️zarejestruj konto przy użyciu tego adresu.

Jakimi kryptowalutami można handlować na BitMEX?

Obsługiwane monety na BitMEX:

  • Bitcoin (XBT)

💹 Utwórz konto na BitMEX z promocją -10% 💹

Jak grać na Bitmex?

Jak wykorzystać handel na BitMEX?

-Zarejestruj darmowe konto na BitMEX
-Wpłać środki na swoje konto (możesz je zasilić jedynie za pomocą Bitcoina)
-Przejdź do ekranu handlowego
-Wprowadź szczegóły dotyczące swojej pozycji
-Ustaw dźwignię finansową
-Przejrzyj szczegóły swojej transakcji
-Otwórz swoją pozycję

Jakie są opłaty / prowizje na BitMEX?

Prowizje na giełdzie BitMEX są wyższe, niż na konwencjonalnych giełdach, ponieważ opłaty dotyczą całej pozycji lewarowanej, a nie tylko marży. Dla transakcji rynkowych prowizje wynoszą 0,075% Twojej pozycji. Tak więc łączne prowizje od transakcji o wartości 1000 USD z dźwignią 10x wynoszą 15 USD (10 * 1000 USD * 0,00075 * 2). Możesz obniżyć prowizje o 10% korzystając z kodu promocyjnego. Zastosujesz go rejestrując się z tego linku.

Jak wypłacić zarobki z BitMEX?

  • Zaloguj się do swojego konta BitMEX.
    -Kliknij “Account” w lewym górnym rogu strony, a następnie “ Withdraw
    -Wpisz adres odbiorcy oraz kwotę XBT (BTC), którą chcesz wypłacić. Możesz również ustawić niższą opłatę za przelew (np. 0.0002, które jest wystarczające) w polu “Bitcoin Network Fee (XBT)”.
    -Aby wypłacić gotówkę za pomocą PLN, możesz wysłać środki na konto BitBay i tam sprzedać BTC za złotówki.

Opinie o BitMEX

BitMEX to uznana giełda handlu lewarowanego na kryptowalutach. Aktualnie obsługuje kilka milionów użytkowników, a jej dzienny wolumen obrotu według serwisu CoinMarketCap to ponad miliard dolarów. Jest to najstarsza i najbardziej uznana platforma handlu z dźwignią m.in. na Bitcoinie. Opinie o giełdzie BitMEX są różne i nic nie wskazuje na to, żeby giełda była niebezpieczna. Korzystają z niej zwykli użytkownicy, jak i wielkie instytucje, dlatego BitMEX nie może sobie pozwolić na poszlakowaną opinię.

Jedna uwaga: nie należy się kierować opiniami w serwisie TrustPilot, jako że profil jest niemoderowany i stał się miejscem reklam różnych podejrzanych usług. Duża część negatywnych opinii jest wystawiana przez spamerów. W poszukiwaniu sprawdzonych komentarzy i opinii polecam przejrzenie specjalistycznych for (np. BitcoinTalk) czy serwis Reddit.

Za swój cel obieramy publikację poradników dotyczących kryptowalut “Krok po kroku”. Od teraz kryptowaluty będą dostępne nawet dla początkujących.

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.