Brave Browser — Download / Opinie

Brave to nowo powstała przeglądarka internetowa, która pojawiła się na początku 2016 roku. Została ona opracowana przez zespół specjalistów IT pod kierownictwem Brendana Eicha i Brain R. Bondy’ego — współzałożycieli projektu Mozilla. Brave jest przeglądarką typu open source opartą na silniku Chromium i obsługuje ona język polski.

>> Pobierz przeglądarkę Brave Browser tutaj

Widok na przeglądarkę Brave Browser i portfel BAT.

Chociaż jest to tradycyjna przeglądarka internetowa w tradycyjnym sensie, eksperci nadal przewidują świetlaną przyszłość Brave’a, często prezentując ją jako lepszą od Chrome, Firefox i Safari pod względem szybkości, prywatności i blokowania reklam. Jako przeglądarka internetowa, Brave Browser umożliwia przeglądanie stron internetowych i wykonywanie innych codziennych zadań w sieci, jednak bez konieczności oglądania reklam i z dużo większą prędkością. Celem twórców Brave jest wprowadzenie pozytywnych zmian w doświadczeniach z przeglądania stron internetowych poprzez blokowanie reklam i trackerów, które zakłócają prywatność i ostatecznie marnują czas oraz pieniądze użytkowników.

>> Pobierz przeglądarkę Brave, zarabiaj i surfuj z mega szybkością! <<

Najwyraźniej nie są to tylko puste obietnice, ponieważ Brave wyprzedził Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari i IE w wielu testach i zdobył 1 miejsce na liście najlepszych bezpiecznych przeglądarek 2018 roku.

Brave ma na celu przekształcenie modelu reklamy internetowej za pomocą mikropłatności i nowego rozwiązania w zakresie podziału dochodów, aby zapewnić użytkownikom i wydawcom lepsze warunki. Rewolucją zaoferowaną przez Brave jest możliwość zarabiania natywnej kryptowaluty BAT (Basic Attention Token) przez twórców witryn, ale także… przez samych użytkowników przeglądarki. Tak, oznacza to że korzystając z Brave i pozwalając przeglądarce na wyświetlanie nieinwazyjnych reklam w postaci powiadomień MOŻESZ OTRZYMAĆ ZA TO WYNAGRODZENIE!

Panel reklam w Brave — zarabiaj i wspieraj twórców.

“Szukasz prawdziwej prywatności? Zacznij korzystać z Brave Browser!”

Dziesiątki takich i podobnych haseł można znaleźć w Internecie. Ci, którzy jeszcze nie wypróbowali przeglądarki lub dopiero zaczynają, są mogą być do do tych haseł i opinii sceptyczni. Jednak wszyscy eksperci są zgodni co do tego, że Brave jest jedną z przeglądarek internetowych, która najbardziej dba o prywatność użytkowników i z pewnością prześcignie inne, jeśli już tego nie zrobiła.

DOWNLOAD:

>> POBIERZ BRAVE BROWSER NA SWÓJ KOMPUTER, TABLET LUB TELEFON

Podobnie jak inne popularne przeglądarki internetowe, Brave oferuje również opcję “Prywatnego surfowania”, która pozwala użytkownikowi przeglądać internet w trybie incognito, bez pozostawiania śladów. Jego ustawienia prywatności są wyjątkowe w tym sensie, że wykorzystują technologie projektu Tor do ukrywania tożsamości sieci, co zapewnia silne szyfrowanie danych oraz chroni przed utratą danych i kradzieżą tożsamości.

Technologia ukrywania tożsamości nie jest domyślnie włączona, ale jest dostępna tylko w prywatnych zakładkach znajdujących się w rozwijanym menu Brave’a, w prawym górnym rogu ekranu.

W porównaniu z Tor, Brave jest łatwy w użyciu dla każdego. Jednak nie zastępuje to Tor. Według Yan Zhu, jednego z programistów, prywatna zakładka “zapewni użytkownikowi lepszą ochronę przed monitoringiem lokalnym, np. od ISP lub innych użytkowników we wspólnej sieci Wi-Fi”.

Ponadto eksperci podkreślają następujące korzyści w zakresie ochrony prywatności wynikające z zastosowania przeglądarek Brave:

Aktualizacje niepewnych łączy HTTP do zaszyfrowanych łączy HTTPS;
Prywatne karty blokują łącza HTTP;
Blokowanie skryptów i minimalizacja ryzyka ataków;
Blokuj piksele śledzące i pliki cookie.

Podsumowując, przeglądarka Brave jest dobrym wyborem dla użytkowników Internetu, którzy cenią sobie szybkość i prostotę.
Brave w testach i porównaniach okazuje się, że jest szybszy niż Chrome i Safari. Więcej info tutaj.

Oprócz prywatności, szybkość jest kolejną zaletą przeglądarki Brave. Dostępna dla systemów Windows, Linux, OS X i Android, ta stosunkowo nowa przeglądarka internetowa wyprzedziła już największych dostawców na rynku.

Naukowcy zwracają uwagę, że Brave ładuje duże witryny informacyjne od 2 do 8 razy szybciej niż Chrome i Safari (wersja desktopowa) oraz dwukrotnie szybciej na Androidzie.

Pobierz teraz — w pełni po polsku. Zarabiaj, blokuj reklamy:

>> POBIERZ BRAVE BROWSER NA SWÓJ KOMPUTER, TABLET LUB TELEFON

Wyniki testów Brave Browser

Ponadto, przeglądarka jest chwalona za małe zużywanie procesora. Nawet krytycy przeglądarki przyznają, że Brave natychmiast ładuje strony internetowe, również te, które zawierają nadmierną ilość śmieci.
Z Brave jako przeglądarka, nie ma potrzeby instalowania rozszerzeń blokujących reklamy.

Nie ma chyba ani jednego użytkownika Internetu, który nie zauważył, jak śmiali i bezwzględni stali się reklamodawcy, którzy wyświetlają ogromne ilości różnej maści reklam. Opinie odważnych twórców internetowych są takie, że obecny system reklamy online wymyka się spod kontroli i należy się nim natychmiast zająć. Przeglądarka została zaprojektowana tak, aby była “nową bronią z wyboru, zapewniającą większą szybkość przeglądania, bezpieczeństwo i ochronę”.

Najczęściej zadawane pytania

Czy przeglądarka Brave jest po polsku?
-Tak, przeglądarka Brave w pełni obsługuje j. polski.

Gdzie pobrać Brave? Gdzie jest download?
-Pobrać Brave możesz z oficjalnej strony twórców przeglądarki Brave — tutaj.

Czy korzystanie z przeglądarki Brave jest darmowe?
-Tak, przeglądarka jest w 100% darmowa

Jak zarabiać kryptowaluty z Brave?
Przejdź do Ustawień reklam i zaznacz zgodę na wyświetlanie reklam. Stwórz również portfel BAT. Zarabianie z przeglądarką internetową Brave jest banalnie proste. “Jak zarabiać?” — zaznacz odpowiednią opcję i … po prostu przeglądaj internet :)

Jakie są opinie o Brave Browser?
Według wielu ekspertów Brave ma szanse na zdobycie wielu użytkowników i pozostania w top 3 najlepszych przeglądarek internetowych.

Za swój cel obieramy publikację poradników dotyczących kryptowalut “Krok po kroku”. Od teraz kryptowaluty będą dostępne nawet dla początkujących.

Za swój cel obieramy publikację poradników dotyczących kryptowalut “Krok po kroku”. Od teraz kryptowaluty będą dostępne nawet dla początkujących.