Nagrywamy podcast — nadchodzi #agencja!

Paweł Zawadzki
Aug 24, 2018 · 2 min read

Podcast #agencja!

Postanowiliśmy nagrywać własny podcast o wdzięcznym tytule #agencja. Będziemy rozmawiać i dyskutować o o tym jakie są dziś role i zadania agencji kreatywnych i marketingowych. Odsłonimy kulisy pracy w naszej agencji, porozmawiamy procesach twórczych, opowiemy tym dlaczego kochamy naszą pracę oraz odpowiemy na pytanie czy istnieje w tej branży coś takiego jak work-life balance.

kardel podcast
kardel podcast

2–3 razy w miesiącu będziemy emitowali 15–20 minutowe nagranie, które mamy nadzieję, będzie skierowane nie tylko do branży reklamowej ale też do wszystkich zainteresowanych nowoczesnym marketingiem offline i online. Do każdego odcinka zapraszamy innych pracowników naszej agencji. Dzięki temu każdy będzie mógł opowiedzieć o tym jak praca przy projektach wygląda z jego perspektywy.

radoslaw podcast
radoslaw podcast

Pierwszy odcinek już wkrótce.

W pierwszym odcinki zadaliśmy sobie pytanie: Jaka powinna być nowoczesna agencja marketingowa? Każdy z nas zajmuje się nieco innym działem w Avenew Media, każdy widzi więc rolę agencji inaczej. Dyskusja była burzliwa, mamy nadzieję, że nasz realizator i montażysta złoży z tego coś mądrego :)

filip podcast avenew
filip podcast avenew

Obserwujcie też nasze social media — będziemy wrzucać linki do Soundcloud, Spotify, iTunes oraz wszelkich innych agregatorów podcastów! Mamy nadzieję nagrywać nasz podcast regularnie choć bieżącej pracy przy projektach jest dużo i są bardzo angażujące. Trzymajcie za nas kciuki i do usłyszenia!

Keep calm, stay tuned, and podcast a lot!

Originally published at Paweł Zawadzki .

Paweł Zawadzki

Written by

Psychology, lifestyle, marketing. Writing mostly for myself… One of a kind & hungry for life! Find more on @pawelzawadzki and my blog http://pawelzawadzki.com