Bahtiyar Bahtıkara 2017 Filmi

Bahtiyar, 30 yaşlara girmiş ve halen evli olmayan bir kişidir. Hayatına koyan ilk kadını alacağına söz verdi. İlk kadın ona saygı göstermese de, ikinci kadını almaya teşebbüs eder.

Köy filminin konusu olan köyümüz :), burada insanlar arasında yeni yüzler arıyor. Bahtiyar, bağımsız ruh arkadaşlarını ayaklarınızdan ve olaylardan uzak tutmaya çalışacaktır. Aksiyomlar tepeye gelecek ve kendilerini bir anı hakkında bir film halinde bulacak. Bu durumu açıklamak için evlilik davasına gelin, Bahtiyara isim olarak Bahtinkara.

Dikkat edin, aileyi izlemeyi düşünenlere tavsiye edeceğim sahte sahneler var. Ona komedi gözleriyle bakarsanız, size gerçekten güleceğinizi ve çok gülünç olduğumu garanti ederim. Komedi filmlerinde, mantık aramanın doğru olmadığını düşünüyorum. Lütfen, çok samimi ve sempatik yapılmış eleştirileri dinlemeyin, birçoğu yalnızca römorkla değerlendiriliyor.

Komedi severler için bulunmaz bir nimet olan Bahtiyar Bahtıkarayı ele aldık filmi izlemek isteyenler için adres aşağıda bakabilirsiniz.

kaynak : https://www.sekfilmizle.com/bahtiyar-bahtikara-full-sansursuz-2017.html