THE HIVE / KEW GARDENS / LONDON

BAŞAK BURCU GÜNEŞ TUTULMASI ☿☆♍

01 Eylül 2016 Istanbul konumuna göre Saat: 11:03'te gerçekleşecek olan 9• Başak Burcu Güneş Tutulması “hizmet ettiğimiz alanarı” temsilen, haritalarımızda bulunan ev alanı ile ilgili konularda varlığımıza ve kişisel gelişimimize yardımcı olmak adına biraz temizlik yapıyor. Bu ☃ kışa hazırlık temizliği için bizden “bize hizmet etmeyen ve kendi sorumluluğumuzda olan” duygularımızdan, bağlılıklarımızdan kurtulmak için bilincimizi ☿☆♍ kullanmamızı istiyor. Sorumluluk alarak ve konu ile ilgili alanda gereken değişimi sağlayarak. Tutulmanın kare açı oluşturduğu ☉☌☽ <> ⚀ <> ♄ T Karenin Apexinde olan Saturn Gezegeni bu deneyimi yaşarken farkındalık adına deprem yaratıyor. Neptün Gezegeninin Güneş Tutulmasına yaptığı karşıt açı ☉☌☽☍ , ♆ ile “Varsayımsal olanı – Gerçekten Ayırarak ve Farkını Anlayarak” bize iki karşıt olanı (Varsayımsal – Gerçek) arasındaki farkı öğretmek adına öğretmenliğini yapıyor, biraz acı çektirerek ama gelişimi sağlayarak.

Önümüzdeki etkilerini önümüzdeki 6 ay süresince göreceğiz. Hayatımızda tutulmanın yarattığı deprem ile değişen konfor alanını nasıl koruduğumuza dair olan sınavlara bu 6 ay içinde hazırlıklı olmalıyız. Farkındalığı, aklı ve detayları doğru algılarsak bize uçar adımlarla değişim ile gelen gücü kucaklamış oluruz. Ve hayatın bizden istediği değişimi sağlamış olmanın rahatlığı ile yol alırız.

Değişime varsayımlarla direnmek sadece hayata karşı sorumluluklarımızı almayan bireyler olmamıza hizmet eder, onun yerine sorumluluklarımızı alarak değişime aklımızla, fikrimizle, bilincimizle girişelim ve. kendimize hizmet edelim.

Copyright© Ayşe Zeynep Açıkalp