YÖNETİCİSİ MERKÜR OLAN İKİZLER’DE YENİ AY !

HAYDARPASA TRAIN STATION / ISTANBUL

Kadersel dokunuşlarla taleplerimizi cevaplayan bir “yeni ay aklımızda” diyorum çünkü #ikizlerburcu Merkür gezegeni tarafından yönetildiğinden bize kendi bildiği dil ile ulaşmaya çalışıyor, zihinsel iletişim yoluyla!

Doğru bilgi ancak siz ona kendinizi hazır hissettiğinizde gelecektir.

Bazen bir olay veya insan aracılığıyla,

Bugün 8.Haydarpaşa Kitap Günündeydim, her yer etrafa bakılamayacak kadar kalabalıktı, ülkemde bu kadar kitap kurdu insanla bir araya gelmek bana gelecek için ümit veriyordu.

Birden kendimi bakmaya fırsat tanımadığım standların arasında birinin önünde buldum.

Ve karşımda bir astrolog yazar vardı, bana yolumu aydınlatan sembolik bir ilham verdi, küçük bir öngörüde bulundu. İkizler yeni ayı tesadüfen karşıma çıkan bir astrolog yoluyla kalbime mesajını iletti.

Beklemediğim anda bana bir bilgi meyvesi geldi.

Hemde ne Harika bir meyve, benimle aynı dili konuşuyor! Kadim Astroloji Dilini! #astrology

Bir insan çıkar karşına ve sana yolu gösterir. Hayatımızda aniden karşımıza çıkan mesajlar vardır yaşamı kolaylaştırmak adına yolda meyvelerle karşılaşırız

Işığın Savaşçısının El Kitabında Paulo Coelho’nın yazdığı gibi,

Savaşçı insanların şöyle sorduğunu duymuştur: “Yürüdüğüm yolun doğru yol olduğunu nasıl bilebilirim?” Ve pek çok insanın, bu soruya yanıt bulamadığı için arayışından vazgeçtiğine tanık olmuştur.

Savaşçı tereddüt etmez; şu sözün peşinden gider:’Onları verdikleri meyveden tanıyacaksın,’ demişti İsa Peygamber. İzlediği kural budur savaşçının, ve o asla yanılmaz.

Doğru bilgiyi verdiği meyvelerden tanıyoruz. O yolda ilerliyoruz, ikizler yeni ayı Hayat Bilgisi temasında yaşamlarımıza ışık tutuyor! ♊️ Adem ve Havva’dan beri doğru meyveyi yiyen kazanıyor! Bize “Dinleyelim, Okuyalım, Konuşalım, Payşalım, Yazalım, Öğrenelim !” diyor.

Copyright© Ayşe Zeynep Açıkalp