Sakal ile Beslenen Çiçekler

Mississippi State Üniversitesi’nde yapılan araştırmalar, sakalın içerisinde barındırdığı azot ile, bitkiler için besleyici bir özellik taşıdığını ispatladı.

Sakalın trend olduğu bir dönemde, erkekleri sakallarını düzenli olarak kesmeye ikna edecek, onlara düzenli sakallara sahip olmalarını sağlayacak daha iyi bir hikaye bulamazdık.

Braun, Aşkın Çiçek Açsın projesi ile erkekleri, sakallarını şekillendirmeye, kestikleri sakalları saksıya ekip, bir çiçeği besleyip, büyütmeye davet ettik.

Böylece erkekler, 1 Şubat’tan başlayıp, 14 Şubat’a kadar sakallarını günbegün şekillendirerek, hem 14 gün boyunca şık ve şekilli sakallarla sevgililerinin karşılarına çıktılar hem de kestikleri sakallar ile çiçeklerini beslediler.

Kadınlar Sakal Sevmez

“Kadınlar sakal sevmez” düşüncesinin yanlışlığı henüz ilk tıraşla ortaya çıkınca anlaşıldı ki kadınlar aslında birbirine karışmış, biçimsiz, fırça gibi, dağınık sakalları sevmezler. Sakal tıraşından sonra ortaya çıkan o alışılmamış yüzün, birçok kere şaşkınlıkla karşılanmasının sebebi de bu olsa gerek.

Şekilli sakallar için ise birçok seçenek var, Braun 9’u 1 Arada Erkek Bakım Kiti, erkekleri bu seçeneklere ulaştırmak için tüm kombinasyonlarıyla, işte tam da bu nedenle tasarlandı.

Çiçek Klişe Bir Hediyedir

Öyle mi? Hayır!

Yüzlerce yıllık bir güzellik öyküsü olan çiçek hediye etme geleneğini, klişe olarak nitelendirmek, hoş değil.

Parfüm, kıyafet, ayakkabı, kolye… Herkesin alabileceği endüstriyel üretim hediyelerle dolu bir gün; Sevgililer Günü.

Konu Sevgililer Günü hediyesi olunca da artık yalnızca bir çiçek, kolaya kaçmak olarak görülüyor. Yani bu özel gün, kendisi gibi özel hediyeler istiyor.

Dünyanın En Romantik Hediyesi

İşte tüm bu konuşulanlar, her biri farklı birer konunun başrol oyuncusuymuş gibi görünse de, aslında bir araya gelerek, dünyanın en romantik hediyesini ortaya çıkardı. Şekilli sakallar hem çiçekleri hem de sevgililerin aşklarını besledi.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.