Модельна гра “Активні громадяни — добробут громади”

22 червня 2017 о 13:00 та о 16:00 в Конгрес-центрі Сумського державного університету (вул. Першотравнева, 9/1) відбудуться дві презентації “Посібника для громадян із залученням вашої громади до політичних процесів” з метою інформування українських громадян про кращі практики засвоєних уроків та успішних історій Інституту «Республіка» та Центру UA «Інструментарій для громадян». До участь у заході запрошуються усі бажаючі.

Презентації проходитимуть у формі модельної гри, під час якої учасники заходів отримають досвід вирішення проблеми місцевого значення, що потребує досягнення консенсусу у групах, що складаються з багатьох зацікавлених сторін.

У “Посібнику для громадян із залученням вашої громади до політичних процесів” представлені інструменти, які допоможуть підвищити рівень обізнаності громадян та згуртувати громаду навколо проблем, що мають для неї значення, здійснювати моніторинг та вести переговори з політичними партіями та органами місцевого самоврядування, відстоювати інтереси громади та доносити повідомлення до людей, які будуть запроваджувати зміни.

Просимо всіх охочих взяти участь у заходах зареєструватись у місці їх проведення не пізніше, ніж за 30 хвилин до їх початку.

Примітка. Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” — об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту “Республіка”. Відомо, що місто Суми приєдналося до мережі “Активної Громади” у січні 2017 року.

Проект “Активна Громада: право вибору” впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Сторінки Активної громади Сум: Facebook / Telegram / Viber