Публічна дискусія “Активізація та самоорганізація населення: громадська ініціатива” [Анонс]

16 серпня, о 18:00 у Бібліотеці-філії № 18 Центральної бібліотечної системи (вул. Курська, 131) відбудеться публічна дискусія “Активізація та самоорганізація населення: громадська ініціатива”.

Мета публічної дискусії — активізація громадян, сприяння самоорганізації ініціативних груп, а також покращення взаємодії громадян з владою, підтримка участі населення у прийнятті рішень владою.

Учасники публічної дискусії зможуть:

  1. Ознайомитися з інструментами впливу громадян на рішення влади.
  2. Визначити найпоширеніші проблеми мікрорайону та створити громадську ініціативу для їх подолання.
  3. Скласти план роботи для вирішення визначених проблем та побудувати стратегію подальшої спільної роботи над благоустроєм мікрорайону.

Запрошуємо усіх охочих до дискусії! Кожен учасник зможе допомогти визначити актуальні питання розвитку мікрорайону та взяти безпосередню участь у громадських ініціативах з їх вирішення!

Захід відбувається за організаційної підтримки ОСББ “Затишна Фортеця”.

Примітка. Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” — об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту “Республіка”. Відомо, що місто Суми приєдналося до мережі “Активної Громади” з січня 2017 року.

Проект “Активна Громада: право вибору” впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Сторінки Активної громади Сум: Facebook / Telegram / Viber