Інтенсив “Як ефективно взаємодіяти з владою та політичними партіями?”

3 жовтня о 17:00 в Сумській центральній міській бібліотеці ім. Т.Шевченка відбувся інтенсив від Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” у м. Суми — “ЯК ЕФЕКТИВНО ВЗАЄМОДІЯТИ З ВЛАДОЮ ТА ПОЛІТИЧНИМИ ПАРТІЯМИ?”.

Протягом заходу учасники оглядово познайомились із повноваженнями та особливостями їх реалізації органами місцевої влади. Зокрема більш детальніше розглянули специфіку організації та роботи місцевої влади з делегованими повноваженнями.

Під час інтенсиву не обійшлось і без практичних завдань. Так, протягом тренінгу учасники працювали над визначенням проблем міста Суми, які потребують уваги активістів, а також займались їх ранжуванням відповідно до пріоритетів опрацювання кожної з них. Важливими для окремої уваги активістів були визначені такі питання, як:

  • забезпечення якісної інфраструктури для міського транспорту (оновлення транспортного парку, організація роботи міського транспорту за чітким графіком, необхідність часткового доповнення окремих маршрутів комфортабельними автобусами);
  • організація утримання безпритульних тварин у м. Суми;
  • вирішення проблем із обслуговуванням збору, вивезення та переробки сміття (запровадження сортування сміття у місті, пошук інвестицій для побудування сміттєпереробного заводу);
  • поліпшення дизайну міста в контексті комфортного пересування людей з обмеженими фізичними можливостями.

Додатково, учасники моделювали кейси з організації переговорів із представниками влади щодо вирішення проблем, якими опікуються активісти.

Дякуємо усім, хто долучився до нашого інтенсиву! Усі учасники заходу отримають цифрові сертифікати від Активної Громади Сум за умов попередньої реєстрації у відповідній формі.

Примітка. Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” — об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту “Республіка”. Відомо, що місто Суми приєдналося до мережі “Активної Громади” з січня 2017 року.

Проект “Активна Громада: право вибору” впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Сторінки Активної громади Сум: Facebook / Telegram / Viber