Amon píše
Published in

Amon píše

Nevyhazujte staré tiskárny, HP je odkoupí a vyřeší recyklaci za vás!

Potřebujete koupit nové tiskárny a zároveň se zbavit těch starých? Se společností HP jde celý proces uchopit velice jednoduše — nové stroje si můžete pořídit na protiúčet!

Tento „systém“ zaručuje ekologickou recyklaci starých tiskáren a tím mimo jiné přispívá k udržitelnosti naší planety. Kromě toho vás ale primárně zbaví problému „kam s těmi starými“.

Týká se program vrácení na protiúčet všech HP tiskáren?

Pokud se rozhodnete využít protiúčet, máte na výběr z více než dvou desítek modelů tiskáren HP. Konkrétně se bavíme o řadách HP OfficeJet a HP OfficeJet Pro, ve výběru ale najdete i některé laserové tiskárny. Vyznat se v širokém portfoliu dostupných produktů a jejich funkcí může být věc složitá, ale nenechte se tím odradit. V oblasti tisku se pohybujeme už několik let, nasbírali jsme řadu zkušeností a rádi vám pomůžeme vybrat a nainstalovat ty pravé tiskárny pro vaše potřeby.

Zvládnete to sami?

Vyjma lehké administrativy je proces nákupu na protiúčet velice jednoduchý a dá se zvládnout v několika krocích. Pokud ale nechcete ztrácet svůj čas, neváhejte se na nás s důvěrou obrátit.

Vrátit i koupit můžete několik tiskáren současně. Vrácená zařízení nemusí být od HP, ale je podmínkou, aby tiskárna fungovala („šla zapnout“) a byla alespoň šest měsíců stará — což se dá u vyměňovaných zařízení očekávat.

Jak nakoupit na protiúčet ve čtyřech krocích

  • Prvním krokem je nákup nové tiskárny. Žádost o protiúčet můžete zahájit, jakmile budete mít v ruce fakturu za koupený produkt.
  • Do jednoduchého formuláře zadáte model koupeného zařízení HP a výrobce a model vracené tiskárny.
  • Na konci formuláře vám HP nabídne cenu, za kterou staré zařízení odkoupí.
  • Pokud s nabízenou částkou souhlasíte, stačí doplnit nezbytné detaily k ověření nákupu a zaslat údaje pro přijetí platby od HP.
  • Po odeslání veškerých informací vás kontaktují zástupci HP, aby s vámi dohodli vrácení starých zařízení a následně společnost zajistí jejich odvoz a předá je k ekologické recyklaci.

Jednoduché, že? Vaši společnost nakonec potěší nejen skvěle fungující nová tiskárna, ušetřené peníze, ale i dobrý pocit z toho, že jste přispěli k boji za lepší životní prostředí.

--

--

--

Jsme tým specialistů na firemní IT. Staráme se o to, aby IT firmám sloužilo bez komplikací a zbytečných nákladů. Víme, jak na to a rádi o tom píšeme.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Amon System

Amon System

Jsme tým specialistů na firemní IT. Staráme se o to, aby IT firmám sloužilo bez komplikací a zbytečných nákladů. Víme, jak na to a rádi o tom píšeme.

More from Medium

2839 Sinks Canyon Rd, Lander, Wy 82520

Juli Casale Tales: Was Juli Casale A Former Stripper And Absentee Mom?

POOLBOYS SOLD OUT UPDATE (April 2022)

Degens Gone Charity | MUNCH x Snobiety