APMecocard — Daugiau Nei Nuolaidos

Geros žinios! Naujas skaitmeninis instrumentas, APMecocard, jau yra finalinėje stadijoje, o tai reiškia, kad jį jau galima išbandyti: jūs jau galite gauti nuolaidas arba sukurti savo nuolaidų programą.

Sausio pabaigoje dalinomės su jumis savo planais artimiausiems metams — žadėjome susifokusuoti ties naudojimosi patogumo gerinimu (usability), APMboard Mobile, finansavimo šaltinių paieška bei APMecocard.

Plačiau — čia: https://medium.com/…/ką-žadame-padaryti-2017-metais-eeea493…

Per visą šį laiką gavome (ir gauname) daug jūsų žinučių, kuriose, be palaikymo ir lūkesčių, išsakote savo nuogąstavimus, kad baigėme savo veiklą. Mes kartojome ir kartojame, kad mes nenuilsdami kuriame sąžiningą skaitmeninę ekosistemą.

Mes nestovime vietoje. Metai — labai ilgas laikotarpis, ir per šiuos metus daug visko įvyko: mes permąstėme sistemą, pasiekėme beveik visus savo tikslus, kuriuos buvome užsibrėžę, atlikome klaidų taisymą ir dabar esame pasiruošę pristatyti jums mūsų pagrindinį metus trukusio darbo rezultatą — APMecocard.

Kas yra APMecocard?

APMecocard — tai skaitmeninis instrumentas, lojalumo kortelė BE PLASTIKO, kurią gauna kiekvienas APMboard savininkas, ir kuri leidžia jam gauti nuolaidas nuo verslų, kurie yra jam įdomūs.

Verslams APMecocard suteikia unikalią galimybę sukurti savo nuolaidų programą ir už fiksuotą mokestį (pasirinkus atitinkantį jo poreikius tarifo planą) informuoti savo lojalumo programos dalyvius apie nuolaidas ir kitus specialius pasiūlymus.

Tiesiog nuolaidos?

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad APMecocard — tai tiesiog šiuolaikinis informavimo apie nuolaidas būdas. Tačiau tai netiesa. APMecocard — tai DAUGIAU NEI NUOLAIDOS. Tai pagarbaus, efektyvaus ir abipusiškai naudingo bendravimo tarp verslų ir jų klientų būdas. Tai šiuolaikiškas ir ekologiškas sprendimas, leidžiantis atsikratyti daugelio plasitikinių kortelių, kurių, be to, kiekvienas žmogus pasaulyje turi vidutiniškai 15. Negana to, šis sprendimas leidžia taip pat pamiršti įkyrią spausdintą ir internetinę reklamą. Galiausiai, APMecocard atneša apibusę naudą — vartotojai gauna informaciją apie specialius pasiūlymus, taupo pinigus ir atranda naujus verslus, o verslai išsaugo klientus ir pritraukia naujus.

Mes vykdėme apklausą, kurioje klausėme apie jūsų lūkesčius. Tiek vartotojai, tiek verslai nekantriai laukia APMecocard — ir tai įkvepia mus žengti toliau, stengtis dėl jūsų ir atnešti jums realią naudą!

Kuo mes tikime?

Mes tikime, kad pasaulis drastiškai pasikeitė, tačiau bendravimo būdai liko tie patys. Verslams ir klientams nėra jokių kliūčių bendrauti pagarbiai ir atnešti vienam kitam naudą. Tačiau šiuolaikinė sistema, grįsta prievarta, išnaudojimu, sekimu, neefektyviais bendravimo būdais ir milžiniškomis išlaidomis, užblokuoja tokį bendravimą.

Mes matome du evoliucijos etapus: #egolution ir #ecolution. Kiekvienas turi suvokti savo vertę, suprasti, kad nuo jo daug kas priklauso, kad kiti — klientai ar verslai — yra tokie patys žmonės, kurie atneša mums naudą, o ne verčia mus daryti ką nors prieš mūsų valią. Kitas etapas — #ecolution — perėjimas prie evoliuciškai naujo bendravimo, bendravimo, kuris yra malonus, produktyvus ir naudingas. Tam mes ir sukūrėme APMecocard.

Noriu išbandyti APMecocard, ką turiu daryti?

Mes jau pradėjome testuoti APMecocard verslo laboratorijoje — mūsų firminės itališkos avalynės outlete LABAS ITALIA. Štai nuoroda į jį: https://www.facebook.com/LabasItalia/

Jau 103 žmonės gauna naudą iš APMecocard. Jau 12 Lietuvos, Baltarusijos ir Ukrainos verslų sukūrė savo nuolaidų programas. Ir kasdien jų vis daugėja.

Prisijunkite prie savo APMboard tinklalapyje www.adpays.me ir skiltyje APMecocard programos ieškokite nuolaidų programų savo regione arba visame pasaulyje. Maloniai laukiame jūsų mūsų išparduotuvėje LABAS ITALIA (Kalvarijų g. 125B) arba tinklalapyje https://labasitalia.com/ — čia gausite aktualias nuolaidas bei informaciją apie nuolaidas ir specialius pasiūlymus. Mes taip pat maloniai pakonsultuosime jus visais susijusiais su APMecocard klausimais.

Mes žadame paruošti įrašų seriją, kuriuose kalbėsime apie APMecocard naudą čia ir dabar, realius rezultatus, kurių pasiekėme, ir finansavimo paieškas.

Likite su mumis. Mes reikalingi vienas kitam ir kartu mes sukursime ekosistemą, kurioje yra vietos kiekvienam.

#apmagentuur #apmecocard #apmboard #egolution #ecolution #DaugiauNeiNuolaidos