Büyük bir heyecanla başlıyoruz… haydi!

Bigg Ajans, markanızın, mevcut ve gelişmekte olan dijital medya araçları ile tanıtım ve pazarlamasını sağlayan ve bu konularda danışmanlık veren bir online pazarlama şirketidir. 2016 yılında, bu alanda çalışmaya bireysel olarak kendi alanlarında uzman olan yaratıcı, çalışkan, deneyimli ve denemeyi seven bir ekibin bir araya getirilmesi ile kurulduk.

Facebook, Twitter, Youtube, Adwords gibi markalarınızın tanıtımları için en popüler platformlara odaklı çalışmalarımızı sürdürüyor ve en yeni pazarlama ve reklam kanallarını daimi olarak araştırıyor ve tüm gelişmelerden haberdar olmayı sürdürerek, size en etkili çözümü sunuyoruz. Bu şekilde markanızın değerine değer katmanın kapılarını sizler için açıyoruz.

Bunu yaparken yalnızca kendi sesimizi değil, markalarımızı da dinleyerek işe başlıyoruz. Markalarımızın isteklerini en optimal çerçevede buluşturmak için özgür düşüncenin önemine inanıyor ve bu doğrultada tartışıyoruz. Mümkün olan en yaratıcı, etkili ve sağlıklı optimal kararlarla uygulamaya geçiyor ve markanın hedef kitlesiyle hızlı, dikkat çekici ve bilgilendirici olma ilkesiyle iletişime geçiyoruz. Daha sonra da sürekli olarak mevcut sonuçları ölçerek daha iyinin nasıl mümkün olacağının şifresini çözmeye çalışıyor ve raporlayarak sağlanan gelişmeyi tasdik ediyoruz. İletişimde ve planlamada beynimizi ve planlarımızı uygulamaya geçirirken kalbimizi kullanarak, işimizi ciddiyet ve motivasyonla yapıyoruz.

Tüm bu yaratıcılık ve heyecanla işimizi sürdürürken, kullandığımız optimal çerçevenin, zaman, bütçe, odak unsur ve gerçek hedef kitle gibi bir sürü kısıtlayıcı parametresinin olduğunun da bilincindeyiz. Bu yüzden, mümkün olanlar dahilinde en iyi ve en etkiliyi bulma konusunda iddialı olduğumuz kadar, sizin için en iyisi konusunda da sizinle daimi olarak iletişimi sıcak tutuyoruz. İşte bu yüzden yalnızca markanızı yükseltmek konusunda değil, markanızı yaratma konusunda size danışmanlık sağladığımızı bilmeniz gerekiyor. Bu yüzden, stratejimizi oluştururken, Bigg Ajans için “biz” kelimesi sizi de ifade ediyor. Kısacası, bir dijital pazarlama firması olarak, teknoloji, tasarım, yaratıcılık ve verim kelimelerini kendi anahtar kelimelerimiz olarak belirledik.

Sosyal medya, Youtube ve Adwords reklamları konusunda farkımız bireysel tecrübelerimizden ileri gelmektedir. Bigg Ajans, farklı bireysel tecrübelerin mükemmel bir şekilde bir araya gelmesi ile tüm bilgi ve enerjisini büyük bir heyecanla sizlere sunuyor…