Crypto Art Lab spouští e-shop. Vyzvedni si zaváděcí slevu 15% na všechno.

Crypto Art Lab

Jedná se o grafické studio a sítotiskovou dílnu, která se zaměřuje na vizualizace témat vycházejících z cypherpunkové scény jako jsou kryptoměny, anonymita, svoboda a decentralizace. Všechny motivy vznikají ze skic a pak jsou nakreslené nebo domalované štětcem do papírových koláží, které jsou v počítači připravené pro tisk na ručním sítotisku.

Některé plakáty, které jsou na tomto e-shopu, vznikly ve spolupráci s Paralelní Polis, nekteré jsou přímo jejími promo materiály. Vždy se jedná o originální návrhy, ručně tištěné na sítotisku, číslované a podepsané autorem.

Propojení s Paralelní Polis

Crypto Art Lab založil Martin Fischer aka Mfish, grafik, člen umělecké skupiny Ztohoven a také autor vizualní identity Paralelní Polis.

Logo Paralelní Polis — otevřený trojúhelník, který symbolizuje tři směry vědu — technologii — umění, které jsou smyslem Paralelní Polis, trojuhelník zároveň symbolizuje prostor, ve kterém se současná společnost nachází nebo schéma společenského řádu ze kterého je třeba vyjít ven, symbol trojúhelníku je v jednom místě narušený a tím místem je Paralelní Polis. se sloganem “Vejdi ven”.

Originální sítotiskové plakáty

Projekt s vznikl v prostoru Továrny, kde dva roky získával zkušenosti se sítotiskem v uměleckém portrétním projektu a tvorbou motivů vztahujících se ke kryptoscéně, vizualizace základního cypherpunkového textu “The Cryptoanarchist Manifesto”, motiv inspirovaný honbou za nalezením tvůrce bitcoinu “Iam Satoshi Nakamoto” nebo mantrou všech, kteří za žádnou cenu neprodají své krypto — hláškou “Hodl”.

Verifikace na Blockchainu

Ke každému plakátu obdržíš digitální i tištěný certifikát od Verisart (ukázku můžeš vidět tady). Potvrzení převedení vlastnictví plakátu na tvou osobu bude zaznamenáno v blockchainu do 24 hodin od provedení platby.

Sleva 15% s kódem „Bitperia“ při objednávce

Podívej se na webu http://www.cryptoartlab.com/ na všechny plakáty a pokud se ti tvorba Martina Fishera líbí, využij slevu, kterou jsme pro tebe vyjednali. Jo a asi není potřeba dodávat, že akceptuje také Bitcoin platby:)

Nezapoměň, že kód platí pouze do 17. 12. 2018, tak ho nenech propadnout!

TIP: Doporučujeme sledovat CryptoArtLab na Instagramu a Facebooku.