Prozkoumej bitcoin pomocí Bitperia app

Bitperia
Bitperia
Sep 25, 2017 · 4 min read

Ukazujeme lidem, jak funguje #bitcoinvpraxi. Vytvořili jsme proto bezplatnou mobilní aplikaci, která obsahuje (troufáme si říct) všechno, co potřebuješ vědět o bitcoinu. A je úplně jedno, jestli jsi na úplném začátku, nebo zkušený bitcoiner.

Co všechno teda Bitperia iOS a Android aplikace umí a proč stojí za to ji vyzkoušet? Jdem na to…

Projekt Bitperia.cz znám od úplných začátků, kdy sloužil „jen“ jako katalog českých firem akceptujích platbu bitcoinem. Od té doby se jejich web designově neskutečně proměnil. A navíc přibyla unikátní mobilní appka Bitperia, která obsahuje snad všechny informace o bitcoinu a kryptoměnách pro nováčky i pokročilé — články, videa, přednášky, publikace — každý den tam pro sebe objevím něco nového. Díky, kluci! — Karel Fillner, btctip.cz

Firmy přijímající bitcoin najdeš v Boardu

Jeho webovou verzi si můžeš projít tady. Aplikace na základě tvé polohy zobrazí nejbližší firmy a obchodníky v okolí do 30 km.

Filtrovat můžeš také podle měst, nově přidaných firem a nebo si místo firem můžeš zobrazit mapu bitcoinmatů, kde nakoupíš nebo prodáš bitcoiny. Každá firma má podrobnou stránku, kde se mimo jiné dozvíš, zda-li můžeš platit i jinou kryptoměnou, než jen bitcoinem. V současnosti v appce evidujeme něco přes 200 firem. Přidat se můžeš i ty.

Audio záznamy (i) pro offline poslech

Aplikace obsahuje přes 40 audio záznamů z různých bitcoin & blockchain meetupů v Paralelní Polis. Jednotlivé díly je možné uložením do oblíbených (★ vpravo nahoře) zpřístupnit pro offline poslech.

Videa, filmy, dokumenty, webináře

Video je king. Vyhledáváme, třídíme a aktualizujeme pro tebe výběr nejlepších filmů, webinářů, YouTube kanálů a přednášek, jaké na internetu najdeš. Teda hledat už nemusíš, vše důležité je v aplikaci.

Osobnosti, rozcestník, grafy…

Pro základní orientaci ve světě kryptoměn představujeme hlavní aktéry, kteří na naší scéně působí. Pečlivě vybíráme nejlepší videa, která tě v krátkém čase vybaví snad všemi potřebnými znalostmi v oblasti bitcoinu.

Bitcoin je přitažlivý také pro investory a spekulanty. Přimo v naší app můžeš sledovat vývoj cen BTC, LTC, ETH, ETC, XMR a DASH.

Speciální časový harmonogram #HCPP17

Blížící se Hacker Congress Paralelní Polis 2017 má velmí našlapaný line-up. A podle nás bude leště lepší, když ho budeš mít po ruce v kapse. A ačkoliv akci neorganizujeme, dává nám smysl v aplikaci tento program mít. Sami ho na místě budeme taky používat:)

All-in-one aplikace v číslech

200+ firem přijímající bitcoiny a jiné kryptoměny v Boardu
1500+ unikátních stažení aplikace
170 členů Crypto komunity (na našem Telegramu)
40 audio záznamů ke stažení offline
500+ videí o bitcoinu na jedno kliknutí
6 grafů nejrozšířenějších kryptoměn
1000+ hodin práce po večerech

„Proč to děláme? Protože nové technologie a decentralizace nám umožňují vrátit svobodu a zodpovědnost do vlastních rukou a to nás motivuje k tomu, abychom se pokusili něčím přispět i my“ — Bitperia

Tvá podpora nás posune zase dál

Stále naši iOS a Android aplikaci vylepšujeme. Zdarma si ji stáhlo už přes 1500 uživatelů. S tvou krypto-podporou bude zase o něco lepší.

Přijímáme BTC, LTC a ETH dary. Ale klidně si napřed stáhni a vyzkoušej app. Podpořit můžeš i rovnou tam.) Budeme rádi za zpětnou vazbu!

Stahuj nyní

📲 Android: http://bit.ly/2mbkd5T
📲 iOS: http://apple.co/2mPYBje

Přidej se k Bitperia crypto komunitě

Rychlé novinky, diskuze, rady, nápady. Autory přínosných příspěvků odměňujeme kryptoměnami. Přidej se k Telegram skupině tady: http://bit.ly/bitperia-telegram

Bitperia Stories

Články CZ a SK autorů o bitcoin technologiích

Bitperia

Written by

Bitperia

Česká aplikace, se kterou poznáš #bitcoin a kryptoměny v praxi.

Bitperia Stories

Články CZ a SK autorů o bitcoin technologiích