Artık Ciz.io’da iterasyon daha kolay

Ciz.io kullanıcılarının ihtiyaçlarını dinleyerek sürüm planlaması yapma kararı aldığımız günden beri listemizin en üstünde olan “Kanvas Kopyalama” özelliğini yayına aldık.

Artık Ciz.io’da tüm kanvaslarınızı kopyalabileceksiniz

Kopyalama nerelerde işinize yarayacak?

“Eski versiyonu da görebilmek istiyorum.”

Bunu istemekte çok haklısınız. Kanvas kopyalama özelliği sayesinde, yola çıkarken oluşturduğunu ilk iş modeli ya da yalın kanvaslarınızı girişimciliğin çetrefilli yollarından geçerli güncellemek istediğinizde, artık yeni bir kanvas yaratmanız ve birçok post-it’i tekrar üretmeniz gerekmiyor. “Kopyala” özelliği sayesinde, iş fikirlerinizin daha önce oluşturduğunuz tüm post-it’leri barındıran yeni bir versiyonunu yaratabilmeniz ve geriye dönük değerlendirme yapabilmeniz çocuk oyuncağı.

“Aklıma bu fikrin yeni bir türevi geldi ama şimdi …”

Kopyalama özelliği sadece versiyonlamada değil, iş fikrinizin bir alternatifini oluştururken de kolaylık sağlıyor. Artık “…ama şimdi o post-it’leri kim tek tek oluşturacak?” demenize gerek yok.

“Çok güzel örnek şablonlarınız var. Keşke onların üzerinden ilerleyebilsek.”

Artık o da mümkün! Sunduğumuz örnek şablonlardan birini kopyalayarak başlangıç sürecinizi optimize edebilirsiniz. Amacımız, sunduğumuz örnek şablon sayısını bir an önce sizlere daha çok ilham kaynağı yaratabilecek şekilde artırmak.

Artık Ciz.io’da örnek şablonları da kopyalayıp, kendi modelinizi bu model üzerinden ayrıştırabileceksiniz.

Sonraki adımlar…

Son günlerde, Ciz.io kullanıcılarını gerçek hayatta bir araya getirmeyi amaçlayan bir etkinlik üzerinde harıl harıl çalışıyoruz. Gelişmeleri çok yakında https://medium.com/ciz-io-dan-haberler’de duyuracağız.

Takipte kalın…

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Ciz.io’s story.