Cilt Beyazlatıcı Nasıl Beyazlatır

Glutathione Cildinizi Beyazlatmak İçin Nasıl Yardımcı Olur?

İşte cilt beyazlatma için glutatyonun nasıl işlediğini anlamanıza yardımcı olacak kısa bir kaç nokta. Daha iyi anlamanıza yardımcı olması için ek noktalar belirtilmiştir.

  1. Glutatiyon temelde bir antioksidandır ve 3 amino asitten, yani sistein, glisin ve glutamik asitten oluşur.
  2. Vücudunuzu hastalıklardan korur ve toksinleri de önler. Aynı zamanda cilt pigmentasyonuna, lekelenmelere ve koyu renkli lekelere neden olan serbest radikalleri de savuşturuyor.
  3. İnsanlar ciltlerini hafifletmek için hap olarak glutatyon alırlar. Eczane ve güzellik mağazalarında bulunurlar. 4 ila 6 aylık düzenli kullanım iyi sonuçlar verecektir.
  4. Glutathione hap şeklinde değil aynı zamanda enjeksiyon ve güzellik sabunları olarak da mevcuttur. Aslında, piyasada oldukça popüler hale geldi. Cildinizi beslerken yardımcı olan vitaminler, soya yağı, proteinler ve mineraller bulunur.
  5. Glutatiyon almak adil ve daha beyaz bir ten elde etmek için yeterli değildir; sen de sağlıklı yemelisin. Diyetinize dahil etmeniz gereken bazı meyve ve sebzeler arasında kuşkonmaz, portakal, domates ve avokado bulunur. Bu yemekler, vücudunuzdaki glutatyonun korunmasında yardımcı olacaktır.

Glutathione cildinizi hafifletmekle ünlü değil aynı zamanda çiller , yaşlanma noktaları, akne ve yaralarla savaşmak için de bilinir .

İlginç gerçek

Glutatyon genellikle Asya ülkelerinde, özellikle kişilerin daha ciltli olmasını isteyen ülkelerde oldukça başarılı hale gelen bir hap formunda alınır. Oldukça pahalı olmasına rağmen, glutatyon enjeksiyonları oldukça etkilidir ve doğrudan kan dolaşımına etki eder. Bu nedenle, hap yerine enjeksiyonları seçmek en iyisidir.

Glutatyon ile Gelen İkilem

Glutatyon ve onunla ilişkili tedavilerle birlikte verilen tek ikilem maliyetidir. Oldukça pahalıdır ve herkes göze alamaz. Losyonlar ve kremler daha ucuzdur.

Bu yazıyı nasıl beğendin? Daha önce glutatyonu duymuş muydunuz? Görüşlerinizi ve fikirlerinizi aşağıdaki yorum kutusunda bize bildirin.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.