Dánsky Bløg #5 — Vyzerá to tak, že sa v našej študijnej skupine nepozabíjame

Týždeň sme hneď z fleku odštartovali skupinovým zadaním. Zavreli sme sa do meetingovky v škole a začali rozoberať čo a ako. Prvé pocity boli celkom dobré a vyzerá to tak, že sa navzájom nepozabíjame. Plusové body pre predražených konzultantov, ktorí prišli skupiny vytvárať.

Prezentácia výsledkov bola úspech, odteraz nás budú všade čakať iba červené koberce.

🌵 Mudrovačky o udržateľnom životnom štýle

Asi viacerí poznáte TED talks. V Aalborgu sa organizuje nezávislá verzia tohto konceptu a keďže na riti neobsedím, začal som im do toho fušovať. Trošku sa pohráme s konceptom pre Slido, nech sa tu rozbehne poriadná diskusia!

Event ako taký bude pravdepodobne niekedy na jar, ale dnes tesne potom ako dopíšem tieto riadky bude prebiehať premietanie najzaujímavejších prednášok na tému udržateľného životného štýlu.

💸 Prvý pokus o získanie práce prebehol celkom v poriadku

Ikea a jej malé ceruzky sú môjmu srdcu blízke, no keďže zatiaľ nemám vybavenú dánsku byrokraciu ostanú mi asi oči pre plač. To sú tie problémy prvého sveta a dokonalej transparentnosti, ktorú si tu tak cenia.

📷 Kamión na cyklodráhe. Som azda na Štúrovej???

🃏Gembler zo mňa asi nebude

Z neuveriteľného výberu spoločenských aktivít, ktoré toto mesto ponúka sme si ako párty zvieratá samozrejme vybrali hranie stolových hier. Stávky boli vysoké a napätie vyššie než dánske končiare. Najprv som dostal úplne na zadok, ale potom som sa zlepšil a zase som dostal úplne na zadok. Ak potrebuje niekto zdvihnúť sebavedomie zavolajte ma hrať akúkoľvek hru, neobanujete.

Celú noc ešte okorenila moja hlúposť. Po príchode som si vonku zamkol bicykel. Hneď ako som to spravil ma osvietilo a uvedomil som si, že kľúče od zámku sú doma #hlupyanton

Tak som si dal jazdu tam a naspäť. Minul nejaké tie koruny na autobus a spokojne pokračoval v živote.

📷 Keď sa chceš stratiť v meste a nejde ti to

Ďalšia nádielka o týždeň v tento čas 🚚

Keby niečo tu ma hľadaj: Instagram | Facebook| LinkedIn

Followuj DÁNSKY BLØG

Tak ako sa na Facebooku zbierajú lajky a na Instagrame srdiečka, tu na Medium si zas všetci pekne tlieskame 👇

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.