Devx Stories
Published in

Devx Stories

Na Vánoce do Rakouska? Příště můžeš být na palubě.

Minulý rok, tedy vlastně už předminulý rok. No prostě v roce 2017, jsme s tím začali. ​Poprvé jsme si řekli, že bychom mohli udělat týmu radost a před Vánoci si odpočinout v zahraničí. A tak jsme přizvali partnerky, koupili letenky, zabookovali hotel a užili si prodloužený víkend v norském Oslu. Bylo to skvělé, a proto jsme se rozhodli, že to nebylo naposledy.

Tento rok jsme si řekli, že spojíme příjemné s užitečným a vytáhneme celý tým na lyže. Žádné alibistické “pojďme pracovat do zahraničí” (i když, i to nás láká), ale prostě “pojďme si odpočinout a hlavně nepracovat”.

Off-topic: K takové akci pokaždé vydáme fashion kolekci, tentokrát tzv. Autumn/Winter 2018 jediná reklamní hoodie bez reklamy. Tak jako jsme hidden partner pro evropské reklamní agentury, tak i náš reklamní textil obsahuje jen hidden prvky, aby si jich nikdo nevšiml.

Kdo najde a rozluští reklamní prvek, má u nás 2+1 hoodies for free

Zpátky k věci

Jako lokalitu jsme zvolili Rakouský Schladming, který je v podstatě za rohem a o pár dní prodloužený víkend ohraničili jen úvodní firemní prezentací se shrnutím roku 2018 a páteční party. Vše ostatní bylo na výsost dobrovolné a i přesto jsme se na svazích scházeli téměř v plném počtu.

Důvodem proč to ale píšeme je fakt, že nás do Rakouska jelo málo a nás to mrzí. Moc bychom si přáli zaplatit příští rok o… řekněme 4 skipassy více. A nebo, pokud se nerozhodneme jet na lyže, tak 4 letenky více.

Nejraději bychom dnes skipass zaplatili React Native vývojáři, který má za sebou min. 2 roky praxe v této technologii a ideálně pár let i v jakékoli jiné, která mu dala širší rozhled. Najde se tady nějaký? Podívejte se na popis pozice na webu Devx.

--

--

Vyvíjíme ze Slezska technicky náročné projekty pod vaší značkou. Jsme skrytý partner předních evropských reklamních agentur. Jejich hnací vývojová síla.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
David Hotař

David Hotař

58 Followers

CEO ve vývojářské agentuře Devx, technologický nadšenec, podnikatel a vášnivý dobrodruh. Spoluzakladatel projektu Travelight.cz