Yepyeni bir maceraya çıkmaya hazırlanın: Dijital Fikirler

Merhaba 👋

Bu yazımda sizlere uzun süredir hayata geçirmeyi hayal ettiğim bir haftalık bülten projemden bahsetmek istiyorum. Öncelikle en büyük motivasyon kaynaklarımdan biri olan Mert Erbil’e ve Hype Oldu! adlı bültenine çok teşekkür ederim.

Yazmak her zaman keyfimi yerine getiren ve stresimden kurtulmamı sağlayan yakından ilgilendiğim bir aktivite olmuştur. Bugüne kadar teknoloji, girişim, müzik, sanat odaklı birçok platformda yazma fırsatım oldu. Ancak yıllardır Medium’da yazmanın ve kendi okuyucu kitlemi yaratmanın hayalini kuruyorum.

Mert Abi’nin de bana verdiği tavsiyelerden biri de; “Sen başla, kervan ister istemez yolda düzülüyor”du. Bu sözden sonra ben de kendimi yaklaşık bir yıl önce ilk adımlarını attığım Dijital Fikirler’in ilk yazısını yazarken buldum diyebilirim. Bu süreçte bülteni hep birlikte şekillendireceğiz.

Hemen şimdi abone olmak için:

Önümüzdeki hafta itibariyle bütün hafta topladığım ve bana ilham veren teknoloji, girişimcilik ve yeni medya odaklı konuları kendi üslubumla derleyerek her Pazartesi gelen kutunuza göndermeye başlayacağım.

Şu sıralar aktif olarak çalıştığım birkaç proje olsa da Dijital Fikirler’in en fazla zamanı ayırdığım göz bebeği projem olacağını söyleyebilirim. Tüm fikirlerinizi ve önerilerinizi duymaya her zaman açığım. Bana hey@berkboz.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz…

Önümüzdeki Pazartesi görüşmek üzere, hoşçakalın!