Jak vyrábíme ajťáky

To, že je IT jeden z nejrychleji se rozvíjejících oborů, ví už i vrabci na střeše. Být součástí tohohle progresu nabývá na důležitosti každý den. Rozhodli jsme se, že odhodlaným lidem dveře do světa IT podržíme a necháme je vstoupit.

Juniorská pozice za 3 měsíce? Nic nemožného

Do našich kurzů v ENGETO Academy se přihlašují především ti, kdo chtějí změnit svoji práci nebo prostě jen proniknout za brány IT světa. Jedná se většinou o lidi, kteří nejsou ve stávajícím zaměstnání spokojení, nelíbí se jim v daném oboru nebo je prostě láká kariéra ajťáka.

Intenzivní příprava a zaměření se na úzkou oblast v IT stačí k tomu, aby ses za relativně krátkou dobu dostal na juniorskou úroveň. V drtivé většině případů nepotřebuješ vysokoškolský titul a navíc — na škole se zpravidla naučíš desítky různých věcí, ale ne dostatečně do hloubky. IT firmy tohle nechtějí. Potřebují experty na jednu nebo dvě věci. A na se právě my zaměřujeme.

Absolvent Slavčo.

Unikátní výuka

Chceš být systémový administrátor? Kompletní prezenční kurz u nás trvá 10 týdnů, uvidíme se vždy jednou týdně na tři hodiny.

Neboj se toho, že by ses na našich kurzech musel biflovat poučky z knih nebo se učit věci, které ti v praxi budou k ničemu. Úzce spolupracujeme s předními IT firmami a dobře víme, co potřebuješ vědět, aby ses u nich neztratil. Nebudeš se učit jen prezenčně, ale hodně času strávíš i na našem online portálu, který simuluje úkoly z reálného pracovního prostředí.

Čas, který věnuješ přípravě na online portálu, se ti viditelně vrátí v získaných znalostech.

Cesta k novému zaměstnání

Naše kurzy jsou prakticky pro každého, ale k reálnému pohovoru pošleme jen ty, kteří na sobě opravdu makají. A věř, že to za tu dobu už velmi rychle poznáme. S každým studentem individuálně řešíme jeho motivace vzdělávat se v IT. A pokud se nechceš pouze zdokonalit, ale skutečně si najít novou práci, rádi tě v tomhle procesu podržíme za ruku. Po skončení kurzu ti vypracujeme životopis, připravíme na pohovor a ještě ti ho v konkrétní firmě domluvíme. Záleží ale jen na tobě, jestli tomu věnuješ dostatek svojí energie a budeš se poctivě připravovat. Řím se taky nepostavil sám.

Zvládli to jiní, proč ne ty

Více než 85 % našich absolventů se zájmem o novou práci zvládlo závěrečný pohovor a nyní pracuje na IT pozicích v předních firmách. Tak do jaké firmy pošleme tebe?