Everstake
Published in

Everstake

Як здійснювати стейкінг DOCK за допомогою Dock JS

Що таке Dock (DOCK)?

Dock — це мережа з відкритим вихідним кодом, що надає інфраструктуру та інструменти для видачі облікових даних, що перевіряються, з використанням технології блокчейн. За допомогою Dock фізична чи юридична особа може створити власну децентралізовану ідентифікацію (DID) та керувати нею, а за допомогою технології блокчейн Dock перевіряє її достовірність.

Токен Dock слугує трьом основним цілям: управлінню, мережевим операціям, стейкінг і перевірка. Dock котирується на кількох біржах, таких як Binance, Kucoin, Huobi, Wazirx, Hotbit, Gate.io. Власники токенів відіграють важливу роль у мережі Dock, вибирають валидаторів для запуску та захисту мережі Dock і, як наслідок, мають право на отримання винагороди. Слідуйте інструкціям нижче, щоб приєднатися до проекту Dock в якості стейкера.

Як створити обліковий запис?

На сайті Dock JS App, перейдіть до розділу Accounts та натисніть кнопку + Add account.

Заповніть поля імені та пароля. Збережіть сід-фразу в надійному місці. Ми рекомендуємо вам її записати. Найпоширеніший спосіб — написати фразу з 12 слів на аркуші паперу та зберігати її в безпечному місці, доступному лише вам. Ніколи не повідомляйте свою сід-фразу або приватний ключ стороннім особам та жодному сайту, якщо ви не хочете, щоб хтось отримав повний контроль над вашими коштами.

Примітка: Прочитайте нашу статтю, щоб дізнатися більше про крипто безпеку.

Crypto Security Guide: How Not To Lose Your Funds When Using Cryptocurrency

Ви повинні створити 2 акаунти: сховище та контролер. На рахунках stash зберігаються заделеговані токени, як у ощадному рахунку. Його закритий ключ має бути максимально безпечним у гаманці холодного зберігання. Обліковий запис controller означає варіанти вибору від імені облікового запису stash, наприклад про переваги виплат та розміщення токенів для валідатора. Обліковий запис controller повинен містити тільки мінімальну суму коштів для оплати комісії за транзакцію.

Щоб отримати дані облікового запису Dock для передачі токенів, натисніть адресу в полі. Ваша токен-адреса з’явиться в правій частині сторінки.

Примітка: Буде зручніше перейменувати облікові записи, наприклад, на STASH та CONTROLLER. Це допоможе уникнути плутанини у майбутньому.

Як здійснювати стейкінг?

Крок 1

Щоб розпочати процес стейкінгу, перейдіть до розділу Network> Staking і виберіть Account actions. Потім натисніть кнопку +Nominator.

Крок 2

Налаштуйте свої облікові записи та виберіть пункт призначення платежу, який зазвичай має бути обліковим записом Stash. Опція “Stash account (increase amount at stake)” дозволяє вам просто нараховувати винагороду на суму, яку ви стейкаєте, та заробляти складні відсотки. Крім того, можна отримувати винагороду на інший рахунок, з якого можна управляти своїми токенами.

Введіть кількість токенів, які ви збираєтеся делегувати, та натисніть Next. Dock Network не має мінімального порога стейкінгу, але ви повинні враховувати комісію мережі за делегування та аналогічні транзакції.

Примітка: Пам’ятайте про суму, яка повинна залишатися на рахунку, щоб він залишався активним. Ця сума складає 1 DOCK на Dock, тому про всяк випадок рекомендується тримати у вашому обліковому записі не менше 1,5 DOCK.

Крок 3

Натисніть Nominate для прив’язаного облікового запису та виберіть валідатора зі списку. У цьому гайді ми делегуємо з Everstake — ви можете обрати будь-якого валідатора.

Вибирайте лише надійних та перевірених валідаторів, таких як Everstake, якому довіряють усі блокчейн спільноти. Тепер ви заделегували свої активи, що означає, що ваші токени заблоковані та можуть бути відключені, якщо валідатори, з якими ви делегуєте, не виконуватимуть правил. Будьте уважні з вибором валідатора, тому що ви можете бути заблоковані, якщо ваш валідатор вчинить порушення.

Наші делегатори можуть безпечно розміщувати свої крипто-активи. Ми використовуємо лише якісні сервери, завдяки чому нам вдається досягти майже 100% часу безвідмовної роботи.

Наш public key: 3EEZZ5AFagmFP4BPPRYSuEXhYJhN6oPdFN9xQ1KKmRSRsH38

Перевірте деталі транзакції та, якщо все гаразд, натисніть Bond and Nominate. Потім вам слід авторизувати транзакцію.

Вітаємо тепер ви Nominator!

Ви можете керувати своїми операціями в розділі Staking, натисність Account Actions, а потім три точки в полі облікового запису. Тут є можливість виконувати наступні операції: заделегувати додаткові активи, скасувати делегування, змінити обліковий запис контролера, змінити призначення винагороди, призначити номінальних власників.

Примітка: Якщо ви заделегували свої токени, повинно пройти 7 днів, перш ніж ви зможете скасувати прив’язку. Після того, як ваші токени будуть розблоковані, вам необхідно провести ще одну транзакцію, а саме Withdraw Unbonded, щоб мати можливість перевести свої кошти.

Підписуйтесь на Everstake у соціальних мережах, щоб отримувати останні новини зі світу криптовалют та читати корисні посібники зі стейкінгу!

Medium

Website

Twitter

Telegram

Facebook

Reddit

--

--

Everstake is a leading staking service platform providing secure and reliable solutions to token holders and institutional investors looking to profit off their digital assets. With the running top Validators on the PoS and DPoS markets, Everstake became trusted technical partner

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store