Araç almanıza gerek yok, artık Araç Kiralama vakti çoktan geldi!

Gaaraj Üsküdar Şubesi

Araç satın almak yada kiralamak arasında yıllardır süregelen bir kıyaslama yapılırdı. Son yıllarda dövizin Türk Lirası karşısında değer kazanması, faiz oranlarında artışlar ve en son ÖTV matrağının araç değeri ile orantısal olarak uygulanması bir araça sahip olmanın çok maliyetli olduğunu kanıtladı. Son iki yılda araç fiyatlarında %50'lerden fazla artış meydana geldi. 50.000 tl gibi rakamlara alınan alt grup binek araçlar bugün 90.000 tl rakamlarına ulaşmış durumda.

Dünya’da teknoloji şirketlerinin oyun değiştirici olarak ulaşım sektörüne adım atmasıyla birlikte yep yeni ürünler tüketici ile buluşmaya başladı. Ülkemizdede faaliyet gösteren UBER gibi servisler sayesinde şehirli insanı konforlu seyahat etme imkanına sahip oluyor durumdalar. Yerli teknoloji şirketleride benzer çözümler sunarak ulaşım sektöründe adında söz ettirmeye başladı. Bunların başında BiTaksi, Olev, Yolo gibi uygulamalar kısa süreli ihtiyaçlara şimdilik çözüm üretiyor gibi gözüküyor, aynı şekilde bizlerde Gaaraj olarak araç satın alma maliyetlerinin bu kadar arttığı bir dönemde, “satın alma kirala” felsefesi ile kullanıcılarımıza 6 aydan daha yeni, güvenilir araçlar sunuyor durumdayız.

Özellikle beyaz yaka olarak tanımladığımız profesyonellerde “Aylık Araç Kiralama” talebi her geçen gün artmakta, bu talepleri karşılamak adına bir çok filo kiralama şirketi ile anlaşmalar yapmış bulunuyoruz.

Değeri 100.000 TL olan bir aracın toplam maliyeti yıllık +30.000 TL’yi aşmış durumda, aynı aracı ise Gaaraj ile aylık 2500 TL’ye sizin için lüks olmaktan çıkartıp sahip olabiliyorsunuz.

Gaaraj olarak Online’da elde ettiğimiz deneyimleri artık hizmet ofisleri ile çok daha etkili bir şekilde kullanıcılarımızın hizmetine sunar durumdayız.

2017 Yılı ocak ayından itibaren Ümraniye bölgesinde kullanıcılarımıza merkez ofisimizden araç kiralama deneyimi sunmaya başladık ve çevremizde Ümraniye Araç Kiralama dendiğinde akla ilk gelen marka olduk.

Aynı deneyimi sırasıyla; Üsküdar ofisimiz ile mart ayından itibaren üsküdar bölgesindeki kullanıcılara sunar durumdayız ve üsküdar araç kiralama dendiğinde ilçedeki ilk marka olma yolunda hedeflerimizi hızlı bir şekilde yakalacağımızı bekliyoruz.

Beşiktaş ofisimiz ilede mayıs ayından itibaren tüm beşiktaş ve bölgesindeki kullanıcılarıma Gaaraj deneyini yaşatmak istiyoruz. Beşiktaş’da araç kiralama hizmeti sunan firmalarda ciddi derece kalite sorunu göze çarpıyor ve bizler bu açığı kapatmak istemekteyiz.

Kadıköy ofisimizde mayıs ayından itibaren kadıköy ve çevresindeki semtlere kadıköy araç kiralama dendiğinde akla ilk marka olma olmayı hedefliyoruz.

Ayrıca tüm İstanbul’da Gaaraj deneyimini kayıtlı 30'dan fazla lokal ve ulusal marka ile çatımız altında bulabilirsiniz.

Detaylı bilgi için : www.gaaraj.com

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.