15 Adet Ücretsiz Photoshop Eklentileri 2015

Adobe Photoshop, Adobe şirketi ödenen yazılım ve fotoğraf düzenleme için kullanılan en popüler yazılımdır. Orada kalem, kağıt ve fotoğraf terbiye, düzenleme için kalemler güvenmek için kullanılan bir zaman vardı, ama şimdi sadece yüklü adobe photoshop ile bir bilgisayar sistemi olması gerekir. Sayısız özellikleri, uygulamalar ve eklentiler durumu ile photoshop tasarımı ve görüntüleme ile ilgili tüm sorunları çözmek için vardır. 15 Adet Ücretsiz Photoshop Eklentileri 2015

Photoshop pazarında tek başına kılan en popüler özelliklerinden biri photoshop eklentileri mevcudiyetidir.Orada mevcut önceden yüklenmiş photoshop eklentileri yüzlerce zaten, ama yine de biraz daha fazla işlevsellik eklemek gerekirse kolayca üçüncü parti eklentileri kullanabilirsiniz. Eklentileri ücretli veya bir iz temelinde, özgür olabilir ve kolayca eklenti geliştiricisi çıkıp yükleyici paketini kullanarak monte edilebilir vardır photoshop.

Belirli bir görev için mevcut eklentileri sayısı çok sayıda vardır, yüzden sizin için en iyi olan birini seçmek kolay bir iş değil. Bugün, biz senin sorunun hiçbir zaman çözüldü almak size yardımcı olmak için ücretsiz ve Faydalı Photoshop Eklentiler bazı topladık. Onları kontrol edelim ve bize bu photoshop eklentileri nasıl yararlı bildirin?

Pixel2Vector

Pixel2Vector tamamen ölçeklenebilir vektör şekline herhangi bir piksel grafik dönüştüren bir çok etkileyici bir araçtır. Gerçekten iyi iş gibi görünüyor ve ben daha önce böyle bir şey görmedim. Herhalde gerçek zamanlı koruyucu gibi görünüyor.

VİDEO GÖSTERİ

WebZap

WebZap mock up ve web sitesi geliştirme tel çerçeve aşamalarında web sitesi kullanıcı arabirimi tasarımcıları tarafından üstlenilen tasarım süreçlerini düzene yardımcı olmak için tasarlanmıştır Adobe Photoshop için bir web geliştirici paneli uzantısıdır.

Velositey

Velositey Kieran Black & Dan Ross tarafından Photoshop’ta saniye içinde web sitenizin tasarımını Prototip yardımcı olmak için tamamen ücretsiz Photoshop Plugin. Fikir bütün bu sıkıcı şeyler üzerinde ayrıntıları ve stil ve daha az zaman mükemmelleştirmek daha fazla vakit geçirmek için.

Zeick Photoshop SVG İhracat

Zeick — Photoshop CC eklentisi SVG dosyaları vektör şekil katmanları ihracat sağlar. SVG Şimdi bu eklenti inanılmaz derecede kolay onları oluşturarak yapar, inanılmaz kullanım çok sayıda hafif ölçeklenebilir vektör grafik vardır.

Her Dönüşümü

Her Dönüşümü Eğer katmanları bir grup bireysel dönüşümleri yapmanızı sağlar. eklentisi tamamen ücretsizdir ve onlara her zaman yeniden konumlandırmak zorunda kalmadan birden unsurları boyutlandırma yeniden harika. Nasıl çalıştığını üzerinde özellikleri ve denetimlerinin bir sürü ile güçlü bir eklenti.

EYLEM HER DÖNÜŞÜMÜ

Yaratıcı Pazar

Yaratıcı Pazar Adobe Extension hiç Adobe uygulaması çıkmadan size tasarım kaynakları için bir pazar anında erişim sağlar. Satın alma ve Yazı & Icons sizin seçtiğiniz Adobe uygulaması doğrudan arasında-Fotoğraflar veya UI Setleri ve herhangi bir şey için her şeyi açın.(Ücretsiz)

PNG Şapka

PNG Şapka dilim ve Photoshop PNG en dışa daha iyi bir yoldur. Yanı sıra ihracat dilimleri olarak PNG da kalite kaybı olmadan küçük senin PNG 70 civarında% yapan bir 3 aşamalı sıkıştırma işlemini istihdam, artı aynı anda otomatik olarak ihracat retina hazır dosyaları da yapabilirsiniz.

Süper Sprey

Süper Sprey size png dosyaları bir kolaj ile bir şekli doldurmak için izin verir. Yollarla çeşitli kullanabilirsiniz. Bu açıklamaya zor biri, ama önizleme görüntüleri bakarsanız bu eklenti olabilir sadece ne kadar güçlü görürsünüz.

Arayüz Araçları

Arayüz Araçları Photoshop Plugin Elliot Jackson tarafından çok iyi basit bir çok şey yapar.Üzerinde yakalamaya açma ve kapatma, bir belgeyi düzenlemek veya tek bir tıklama ile “web için kaydetme”. De tek bir yerde daha yaygın araçlardan bazıları erişime sahip gibi bazı büyük zaman koruyucular.

Easytask

Easytask herhangi CC uygulaması doğrudan sizin için yapılacaklar listesi getiren bir eklenti olduğunu. , Görevleri oluşturma ve eksiksiz olarak öğeleri işaretlemek (sadece kendi sırasını değiştirmek için etrafında görevleri sürükleyerek) bunları yönetmek. Daha fazla pencere anahtarlama!

GuideGuide

GuideGuide piksel doğru sütunlar, satırlar, orta noktaları sağlar ve taban bir düğmeye tıklama ile belge veya seçime dayalı oluşturulabilir. CS6, CS6 & CC için kullanılabilir.

Glifo — PS Simge Web Font Maker

Glifio . Şimdiye kadar ilk kez doğru Photoshop bir simge web yazı oluşturmak artık mümkün değil. Glifo web yazı tipini kullanmak için hazır içine herhangi bir PSD dışarı simge katmanları tüm ihracat sağlar.

Rastgele Kullanıcı Jeneratör

Rastgele Kullanıcı Jeneratör sizin maketlerini kullanılmak üzere örnek kullanıcıları üreten bir Photoshop eklentisi olduğunu. Kolayca kopyalamak ve belgeye doğrudan bir kullanıcı görüntü yanı sıra örnek adlarını yapıştırın.

Photoshop Piksel Yapışma Geçiş

Norm Photoshop Piksel Yapışma Geçiş size piksel oturtulmasına olan veya kapalı arasında geçiş yapmak için çok hızlı bir şekilde verir. Başka bir ücretsiz eklenti.

Fotoğram. 70 Stil Filtreler

Fotoğram doğru ihtiyacınız Photoshop içinde çalışır. Photoshop için Instagram bir tür olarak düşünebiliriz.

DevRocket

DevRocket 2 olan bir iOS geliştirme paneli plug-in ek iOS özel araçlar ve tüm iPad modelleri (iPhone 5 dahil) tüm iPhone modelleri için iOS uygulaması tasarımında önemli alanlarda yardımcı olmak için tasarlanmış fonksiyonlarını Adobe Photoshop sağlar.

Cutandslice

Tychpanel

SuperPNG

Socialkit

Layrs

Css3ps

Blendme

Guideguide

Webfontplugin

Flaticon

Yarım ton Oluşturan Photoshop Eklentisi

Breeezyplugin

Skeuomorphism

Sıçrama

Nks5 Doğal Media Toolkit


Originally published at www.cizimvektorel.com on January 15, 2015.