Web Tasarım 2015 Tüm Yenilikler, Programlar, Fontlar ve Trendler

2015 yılına girdiğimiz andan itibaren bu yılın web tasarım trendleri belirlenmeye başlamış ilk andan itibaren. Ayrıca web tasarımda tasarımcı ve geliştiricilerin işini kolaylaştıracak yeni programlarda gün geçtikçe piyasaya çıkmaya devam ediyor. Tasarımcıları ve geliştiricileri için, yeni podcast, renk kaynakları, ve çok daha fazlası için tasarım ekipleri, çerçeveler ve BoilerPlates, yeni tasarım kaynakları, JavaScript kaynakları, kaynakların yeni uygulamalar dahil ettik. Ve her zaman olduğu gibi, bazı harika yeni yazı tipleri dahil ettik!

Birkaç yüksek değerli ve ücretli uygulamalar ve araçların yanında ücretsiz programlarıda ve hemen hemen her şeyi dahil ettik. Yeni başlayanlardan uzmanlara kadar, tüm tasarımcılar ve geliştiriciler için yararlı olacaktır emin olabilirsiniz. Web Tasarım 2015 Tüm Yenilikler, Programlar, Fontlar ve Trendler

KAKTÜS

Cactus Mac için hızlı, ücretsiz statik web sitesi jeneratörüdür. Başlamak için bir sayfa şablonu (portföy, blog, ya da tek sayfa) almalı, ve sonra her yerde canlı önizleme ile düzenleme odaklanmalısınız..

MATERYAL TASARIM RENKLERi

Materyal Tasarım Renkleri daha kolay malzeme tasarımı için renkleri görselleştirmeyi sağlayan bir web uygulamasıdır. Sadece HEX ve RGB (a) renk kodları ile birlikte ek tonları, görmek için bir renge tıklayın.

FLAKES

Flakes dahili iş uygulamaları oluşturmak için bir açık kaynak tasarımı ve önyüz çerçevesidir. Bu UI tasarımını akıllıca bir yaklaşım ile CSS kütüphaneleri, JavaScript kütüphaneleri ve tasarım dosyalarının kombine edebilirsiniz.

PEPLAUNCH

Peplaunch müşterilerin ödeme ile yerden, başlangıç ​​almak için 2 aylık bir program içeren bir başlangıç ​​fırlatma hizmeti vardır. Onlar elliden fazla ilgili topluluklar için başlangıç ​​teşvik ve müşteriler kazanmak yardımcı bir fırlatma sayfası oluşturmak. Sen 500 $ düz bir ücret ediyoruz.

EVİL SİMGELER

Evil Simgeler temiz ve basit açık kaynak SVG simgeler, artı yükleme eğirici, bir dizi. Onlar Rayları, Sinatra, node.js, yutkunmak ve Grunt desteklemek için kodu ile gelir.

DOKÜMANLAR YAZIN

Dokümanlar Yazın Projeleriniz için iyi belgelerine yazma kaynakları ve bilgi topluluğudur.

APPLEPİE

Applepie daha iyi web arayüzleri oluşturmak için bir modüler CSS aracıdır. Bu inşa iyi adlandırma ve organizasyon sözleşmeler ile bir semantik CSS yaklaşımı kullanır.

UI FAYANS

UI Fayans 72 ekranlar dahil olan, web projeleri için site haritaları ve görsel akış şemaları oluşturmak için bir sistemdir. Bu zarif ve hafif bir tasarıma sahiptir ve kullanımı ve ihtiyaçlarınıza özelleştirmek için kolay.

MUZLİ İŞLER

Eğer iş arıyor yaratıcı yanlısı iseniz, check out Muzli İşler . Sen anahtar kelime ve konuma göre iş aramak, ya da ücretsiz bir iş ekleyebilirsiniz.

3D PERDE ŞABLON

Bu 3D Perde Şablon zaman kullanıcı verilirse yeniden birleştirme z-ekseni boyunca hareket simüle bölünmüş bloklar, bir listedir.

MARKA STİL REHBERİ ÖRNEKLERİ

Bu Marka Stil Rehberi Örnekleri el aldı, sadece stil kılavuzu örnekleri, bu da desen kütüphaneler ve tasarım kılavuzları derledi Saijo George tarafından bulunmaktadır.

ISKELET

İskelet kabaca 400 satır süper hafif, basit, duyarlı Demirbaş olduğunu. Bu, Başlamak için hızlı kurulum veya gerekli derleme var.

HARİKA MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

Harika Müşteri Görüşleri size müşterilerine daha iyi, daha kullanışlı geri bildirim almak için denemek için kullanabileceğiniz bir sayfadır. Bir web sayfası ya da PDF olarak kullanılabilir olduğunu, ve müşteri ilişkileri geliştirmek için harika bir yoldur.

DANTE EDİTÖR

Dante Editör gerçek Orta editörü tüm özellikleri ile bir orta editör klonu olduğunu. Kullanımı kolay ve süper sezgisel.

MALZEME PALETİ

Malzeme Palet kullanımı süper kolay bir Materyal Tasarımı paleti jeneratör. Sadece iki renk seçin ve bir indirilebilir 8-renk paletini alırsınız.

UX KONTROL

UX Kontrol kullanılabilirlik sorunları bulmak için bir Chrome uzantısı olduğunu. Bu sorunları belirlemek zaman işinizi açıklama araçları ile, sorunlarını tespit etmek amacıyla Nielsen 10 sezgisel tarama gösteren web sitenize yanında bir bölmeyi ekler.

FOURZEROFOUR

FourZeroFour web dört bir yanından müthiş 404 sayfaları toplayan bir Tumblr blog. Onların arşiv göz atın veya değerlendirilmek üzere kendi tasarımlarını gönderin.

HASAT TAHMİN

Hasat Tahmin takımın zaman planlaması için yeni bir uygulama. Siz insanlar veya proje tarafından planları ve görünümü görselleştirmek ve herkes aynı sayfada olduğundan emin olabilirsiniz.

SNABBT.JS

Snabbt.js hafif, hızlı animasyon JavaScript kütüphanesidir. Hatta mobil, 60fps çalışır ve minified ve gzip’lenmiş 4kB az az geliyor.

MMXIV

MMXIV zitrusfrisch tarafından cureated 2014 en iyi tasarımları, bir koleksiyon. Aya göre atın, ve ilk üç tasarımlar, aynı zamanda bu tasarımlar arasından seçilen kısa liste değil sadece bakın.

KEEN IO TARAFINDAN PANOLAR

Bu Keen IO tarafından Panolar Bootstrap için duyarlı yönetici şablonları vardır. Bir başlangıç ​​kiti dahil olmak üzere mevcut düzenleri, artı örnekler, çeşitli vardır.

THEATERJS

TheaterJS onların kendi benzersiz özelliklere sahip birden fazla aktörler desteği ile komple insan yazarak, taklit sağlar.

TASARIM DETAYLARI PODCAST

Tasarım Detayları Podcast bazı favori ürünlerinin arkasında tasarımcıları özellikleri Bryn Jackson ve Brian Lovin tarafından yepyeni bir haftalık gösteri ev sahipliği yapmaktadır.

AÇILIŞ SAYFASI

Bu ücretsiz, çok amaçlı Önyükleme Açılış Sayfası Yaratıcı Tim app lansmanı için mükemmel bir seçimdir. Bu, entegre kolay iyi görünümlü ve daha fazlası.

365 KORKU TASARIMCILAR

365 Başar Tasarımcılar Düzenli güncellemeler için Twitter ya da Facebook üzerinde onları takip edebilirsiniz 2015 tüm, her gün yeni bir tasarımcı çalışmaları yer alıyor. Ayrıca 2012 yılında geri özellikli tasarımcılar kontrol edebilirsiniz.

GELİŞTİRİCİ ÇAY

Geliştirici Çay , her bölüm 10 dakika altında en clocking ile, bir web ve yazılım geliştirme podcast. Jonathan Cutrell, Teknoloji Beyaz Tahta Direktörü ve İmkansız Hacking yazarı tarafından barındırılan.

KURUCU KABİN

Kurucu Cabin Josh Pigford, Baremetrics kurucusu küratörlüğünde kurucuları, başlatılması ve girişimciler için bir haftalık bir yayındır. Her taksit de işinizi çalıştırmak için ipuçları, anlayışlar ve kaynakları içerir.

TİTON TOOLKİT

Titon Toolkit genişletilebilir ön-uç HTML, CSS ve JavaScript UI duyarlı uygulamalar için bileşenler kümesidir. Bu anlamsal biçimlendirme, esnek stilleri, ve yeniden kodla, ilk cep telefonu bulunuyor.

DESİGNAPPS.İO

Designapps.io kendi hızınızda öğrenmek ve web ve mobil uygulamalar hem tasarım için gereken becerileri bilemek sağlayan uygulama tasarımında bir usta sınıftır.

TYPESETTİNGS.CSS

Typesettings.css minimalist web siteleri ve bloglar için bir tipografi Demirbaş olduğunu. Tip stilleri, geleneksel grafik tasarım temelleri dayanmaktadır.

CABANA

Cabana Adrien Coquet tarafından oluşturulan modern bir itiraz, bir rustik, el yapımı yazı tipidir.

ÇALI SÜPÜRGESİ

Besom ekran kullanımı için mükemmel temel noktalama, birlikte bir el boyaması tüm kapaklar font.

RETRO YAZI AİLESİ

Retro Latin ve Yunan karakterleri ile, hem sans serif ve serif döşeme stilleri içeren ücretsiz bir all-büyük harf yazı ailesidir.

BRUSS

Bruss ) Aku Fadhi tarafından tasarlanan bir handlettered fırça tabanlı yazı olduğunu.

)

RANCHO

Rancho üç stilleri birlikte ücretsiz Old West yazı olduğunu.

VEDA PRO

Veda Pro, bir futurisic, uzay-ilham görünüme sahip bir korkak ekran font.

VİGNETA

Vigneta üslup ve bağlamsal alternatifleri içeren bir kadınsı el yapımı komut yazı olduğunu.

SİGNALE

Signale bir korkak geometrik bir görünüme sahip ücretsiz bir ekran yazı olduğunu.

CARİOCA

Carioca çok renkli EPS dosyası olarak geliyor korkak yazı olduğunu.

TARET

Taret 72 karakter içeren ve bir sıkıntılı, gotik tarzı olan bir ekran yazı olduğunu.


Originally published at www.cizimvektorel.com on January 15, 2015.