Hack in Forest #2 — Başvuru

Geliştirici ve tasarımcı arkadaşlarla; doğada bilgi alışverişinde bulunduğumuz aynı zamanda da dinlenip eğlendiğimiz bir etkinlik olan Hack in Forest’ın ikincisi için hazırlıklar başlıyor.

Geçtiğimiz Nisan ayında Bolu-Yedigöller’de ilk kampımızı gerçekleştirdik. İlk olmasına rağmen her şeyiyle (ateş başı feyizli sohbetleri, kamp ortamı, katılımcılar..) mükemmel bir etkinlik oldu. Yiğit Yılmaz arkadaşımızın yazdığı Gittiğim En İyi Bilişim Etkinliği Olmasının Beş Nedeni ‘ne göz atabilirsiniz.

Ne zaman

19–20 Ağustos 2017, Cumartesi — Pazar

Nerede

Sıradaki durağımız Bartın, Amasra Akarsu Camping alanı 🎉. Deniz kenarındaki bu kamp alanında elektrik, internet (kapasitesi çok iyi olmayabilir), mutfak, buzdolabı, duş gibi imkanlarımız olacak.

Ulaşım

Kamp alanına, Amasra Merkez veya Çakraz üzerinden dolmuşlara binip Akarsu Camping’e gideceğinizi söylerek ulaşabilirsiniz. Kendi aracıyla gelecek olanlar navigasyon uygulamaları ile alanı bulabilir.

Kimler Katılabilir

Bilişim sektörü ile ilgili bir alanda (yazılım, tasarım vb) çalışan/okuyan/proje geliştiren, 18 yaşından büyük kişiler katılabilir. Bu kısıtlamanın sebebi; kampın verimini düşürmeden mesleki bilgi paylaşımını gerçekleştirebilmektir.

Malzemeler

Her katılımcı kendi malzemelerini getirmekle yükümlüdür. Önümüzdeki günlerde bu konu hakkında ayrı bir blog yayınlanacaktır.

Etkinlik Konuğu

3D yazıcı ve geliştirme kartları özelinde deneyimlerini paylaşmak üzere Murat Şen aramızda olacak.

Başvuru Detayları

Başvuru ücreti 50 TL’dir. Kontenjan sınırlı olduğu için, başvuru yapıp katılmama durumlarını en aza indirmek amacıyla bu ücret alınmaktadır. Kampa katılan kişilere iadesi yapılacaktır.

Başvuru formu 👉

Kamp alanı ücreti çadır başına 40 TL’dir.

Çadırı olmayan kişiler alanda çadır kiralayabilir. 2–3 kişilik çadırın kiralama ücreti 60 TL’dir.

Kontenjan 20 çadırla sınırlıdır.

Son başvuru tarihi 5 Ağustos 2017'dir.

Gelişmelerden anında haberdar olmak için twitter ve instagram hesaplarını takip edin!