AUTO MĚSÍCE ŘÍJNA? Mercedes Benz AMG A45 4Matic s 376 koňmi pod kapotou!

Máme tu nový měsíc a s ním i nové auto měsíce. Co jsme vybrali tentokrát? Luxusní hatchback, který vás svým výkonem poněkud překvapí.

Co se stane když se Mercedes Benz rozhodne postavit přímého konkurenta Fordu Focus RS, Audi RS3 nebo BMW M140i? Z výrobní linky sjede Mercedes AMG A45 4Matic!

Když na nás vyskočil mezi vozy ke schválení, hned nám bylo jasné, jak to dopadne. Tohle kapesní žihadlo přece nemůžeme schovat před našimi uživateli. A tak jsme kontaktovali majitele a dohodli se, že z jeho “Áčka” uděláme auto měsíce října.

Malý luxusní hatchback s čtyřlitrovým biturbo motorem M 133 DE 20 AL a 376 koňmi pod kapotou nadchnul nejednoho milovníka rychlé jízdy. 4 z 5 hvězdiček dostal i od posádky Top Gearu a nejeden motoristický novinář, ať už ten český nebo zahraniční, na něj pěje ódy. Chcete si ho taky vyzkoušet? Po celý říjen bude k dispozici za 3 990 Kč! Ale pozor, minimální doba výpůjčky je 2 dny.

Nevíte si rady s výpůjčkou? Napište nám na messenger, e-mail nebo zavolejte na zákaznickou linku na čísle +420 220 311 769.