Web je váš hlavní obchodník

Jan Řezáč
House of Řezáč
Published in
2 min readApr 3, 2020

--

Poslední 3 týdny jsem strávil se zprávami o epidemii, nouzovém stavu a rapidních změnách. Každý večer jsem sledoval grafy, kde rostly počty nakažených. Jsou zahlcující, urgentní, krizové. Ideální pro novináře a politiky. Ale ne pro mě.

Tohle nebude další článek o COVID-19, píšu ho pro ty z nás, kteří už přestali panikařit. Jsme v napětí, protože tušíme, že nás čekají změny. A vnímáme, co se děje kolem.

A že toho je. Ulice jsou sice prázdné, až na pár ustaraných lidí v rouškách, ale online to žije. Webináře, blogy, videorozhovory, během pár týdnů vzniklo víc obsahu a aktivit, než loni za kvartál. Pokud byl před COVIDem boj o pozornost, tak teď jsme uprostřed regulérní tankové bitvy, ve které se navíc objevilo mnoho nových aktérů.

Online prostředí je nová realita

Všichni jsou doma & online. Telekonference jsou dnes takřka jediný způsob, jak se alespoň trochu potkat. Z alternativy se stala realita. Chodíme na pivo přes ZOOM, děláme vzdálené workshopy, radíme se, konzultujeme. A obchodujeme — ať už skrze telekonference nebo po telefonu.

Customers Are Staying Home — So Prioritize Digital UX

Svět se změnil a web už je pár týdnů váš hlavní obchodník. Místo pěkné hlavní strany chcete dělat byznys. Místo líbí/nelíbí začínáte řešit…

House of Řezáč je strategická designová agentura. Navrhujeme a pomáháme rozvíjet digitální projekty.

--

--