Hydro 30 Kasım’da SWFT’de trade edilecek — Hydro Raindrop entegrasyonunu takip edin!

Hydro Topluluğu olarak SWFT.pro ile stratejik bir ortaklık kurduğumuzu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Anlaşma, Hydro Raindrop’un (2FA) Aralık ayı başında devreye girmesinin yanında Hydro’nun 30 Kasım’dan itibaren SWFT platformunda işlem açık olacağı anlamına geliyor.

Bu anlaşma her iki topluluk için de harika. Hydro, SWFT platformunun kullanıcıları için daha fazla yatırım seçeneği sunarken, aynı kullanıcıların blockchain tabanlı 2FA tarafından güvenli bir şekilde korunmasını sağlar.

Ayrıca, 2019'da SWFT’nin Hydro Snowflake’i Hydro dApp mağazasında bir dApp oluşturmak için kullanacağını ve platformun kullanıcılarına hızlı ve güvenli bir KYC seçeneği sunacağını duyurmak isteriz.

SWFT ile uzun ve başarılı bir iş ilişkisi için sabırsızlanıyoruz.

SWFT Hakkında:

2017 sonbaharında başlatılan SWFT Blockchain, “one-stop cross-chain” transfer çözümü ile fon transferi için daha hızlı ve daha güvenli bir platform olacak şekilde oluşturuldu.

SWFT Blockchain “Yeni Nesil Blockchain Küresel Transfer Sözleşmesi”dir. Riskleri etkili bir şekilde kısıtlamak ve müşterilere kripto para transferleri için verimli ve kullanımı kolay bir platform sağlamak için dünyanın önemli borsalarını ve blokajlarını entegre etmeye odaklandı.

SWFT’yi Twitter ve Medium’da da bulabilirsiniz.