Hydro Topluluk Güncellemesi: 28/11/18

Hydro’nun ve Hydro DA haberlerinin haftalık özeti olan Hydro Topluluk güncellemesine hoşgeldiniz!

Borsalar

Ne demişler, sen uzun bir süre bir otobüs için beklersin ve sonra ikisi birden gelir!

Evet, bu hafta iki borsa birden açıkladık.

İlk olarak, SWFT.pro ile ortaklığımızın olduğunu, 30 Kasım’da SWFT platformuna Hydro’nun ekleneceğini ve SWFT’nin Aralık ayı başlarında Hydro Raindrop 2FA’yı entegre edeceğini duyurduk.

2019'un başlarında SWFT’nin Hydro dApp Store için bir KYC dApp’ı inşa edeceğini göreceksiniz.

Bir sonraki borsa bizi bile şaşırttı ve Hydro Cryptofacil borsasında listelendi.

Evet şimdilik küçük bir borsa ama Bittrex ile ortaklık kurdular ve Latin Amerika ve Karayipler ticaret toplulukları için Hydro’yu listelediler.

Birçok borsayla görüşmelere devam ediyoruz ve çok yakında size daha fazla haber vereceğiz.

Etkinlikler

Mumbai’de veya civarındaysanız 30 Kasım’da Mike Kane’in bir demo da yapacağı Mumbai FinTech ödüllerine katılın. Ayrıca DA’lerimiz Saurav Kumar, Richa Joshi ve Harsh Rajat da etkinliğe katılmış olacak.

Website

Bugün yeni Hydro Community web sitesine bir göz attık ve harika görünüyor. Modern, uyumlu ve bazı harika etkileşimli özellikleriyle çok güzel olacak!

Ayrıca çekirdek ekip tarafından bir araya getirilen açık kaynaklı, statik, projecthydro.org web sitesi de bulunmaktadır. Bu tamamen bir bilgilendirme sitesidir ve hala devam eden bir çalışmadır.

Açık kaynak olduğundan, hidrojen-dev GitHub’da siz de daha fazla yer almak isteyebilirsiniz;

Topluluk Beyin Fırtınası

Hydro Topluluğu GitHub’ında harika etkileşimler görüyoruz ancak daha fazlasını elde etmeyi çok istiyoruz.

Hydro Topluluk GitHub’ının yaratılmasının asıl amaçlarından birisi, geliştirici olmayan topluluk üyelerinin fikirlerinin burası aracılığıyla geliştirici topluluğu tarafından görülebilmesiydi. HCDP’ye yazdığınız fikrin Hydro Ekosisteminin bir parçası olup olmayacağını bilemezsiniz ve bu fikir Hydro’nun bir parçası olabilir!

Projeye ilişkin bir fikriniz varsa lütfen Topluluk Beyin Fırtınası Reposu aracılığıyla bize bildirin. HCDP’ye yazdığınız basit bir fikir Hydro ekosisteminin bir parçası olabilir.

Her zamanki gibi herhangi bir sorunuz varsa veya sadece sohbet etmek isterseniz, Discord ve Telegram aracılığıyla bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Photo by Marvin Meyer on Unsplash