Hydrogen’in Yeni Ortağını Tanıyalım: Wherefor!

“30 günde 30 partner” serimiz 10. ortağımız Wherefor ile devam ediyor!

Wherefor Budapeşte merkezli bir Uluslararası Ar-Ge ve İnovasyon danışmanlık şirketidir. Wherefor’un ortakları, Karşılaştırmalı ve Uluslararası Vergilendirme, Varlık Yönetimi ve Davranışsal Finans, Yönetim ve Strateji alanlarında uzmanlaşmıştır. Onlar kendilerini şöyle tarif ediyorlar:

Bilgi ve teknoloji transferini hızlandırmak için işbirliğine dayalı Ar-Ge’yi ve Açık İnovasyonu teşvik ederken, İnovasyon Önerileri ve Aracılık hizmeti veriyoruz. Biz E-cosystem (Girişimci Ekosistemleri) kurmayı hedefliyoruz;
(i) İlgili tüm paydaşlar (girişimciler, yeni girişimler ve yenilikçi KOBİ’ler, şirketler ve yatırımcılar, üniversiteler, araştırma kurumları, kar amacı gütmeyen kuruluşlar dahil) için kolaylaştırıcı, aracı ve koordinatör olarak hareket eden E-nnovation (E-yenilik/Girişimci İnovasyon) Programları ile araştırma ve
(ii)Venture Studios ile Geliştirme: iki farklı modeli birleştiren yeni hibrit program: (a) Girişim Yapıcılar: inovatif projeleri dahili olarak oluşturmak, inşa etmek ve ölçeklendirmek ve (b) Startup Studios: karşılıklı sinerjileri maksimize etmeye ek olarak harici inovatif çözüm sağlayıcıları tavsiye etmek, desteklemek ve bir araya getirmek.

Avrupa Fintech’te açık API’lerin, kamusal blockchain’in ve makine öğreniminin yaygınlaştırılması adına Avrupa’daki yeni inovasyon projeleri ve AR-GE’ler için Wherefor ile çalışmayı dört gözle bekliyoruz. “30 günde 30 partner” serimizdeki 11. iş ortağımız için lütfen Medium hesabımızı ve Twitter hesabımızı takip etmeyi unutmayın!