Як дані можуть допомогти вам приймати ефективні ділові рішення

Ви знаєте про важливість даних, але, можливо, ще не використовуєте їх на повну. Кілька способів застосування даних для покращення бізнесових процесів.

Yehor Nesterenko
Робота кипить!
5 min readSep 30, 2022

--

Коли ви проводите весь свій час, занурюючись із головою в бізнес, вам може бути важко вийти за усталені межі й запитати себе, як можна було б виконати певну роботу, замість того, щоби зосереджуватися на тому, як вона виконується зараз. У всьому світі ваші найрозумніші конкуренти вже вкладають гроші в аналітику, великі дані та прогнозні аналітичні рішення, аби впорядкувати свою діяльність та зробити її ефективнішою. Від застосунків для ІТ-безпеки до нудних завдань, які ніхто не любить виконувати — Konica Minolta пропонує інструменти, які дають змогу нашим клієнтам розкрити потенціал даних.

Дані застосовуються на підприємствах будь-якої форми й розміру задля ефективнішої роботи.

Не тільки керівники бізнесу можуть користуватися перевагами від користування даними. Вони можуть бути корисні під час виконання багатьох рутинних завдань, прийнятті щоденних рішень, у процесі бізнес-аналітики, аналізу продуктивності. За наявності відповідної інфраструктури дані можуть надати вам і вашій команді змогу виконувати роботу якомога краще й зосередитися на тому, що насправді важливо.

Вам не доведеться наймати спеціальну команду фахівців-аналітиків, які виконуватимуть для вас постійний аналіз даних. Вам також не доведеться витрачати багато часу на самостійний аналіз даних. Правильно підібрана програмно-апаратна інфраструктура може виконати за вас велику кількість складних завдань, незалежно від вашої діяльності: вимірювання якості друку, роботи з великими даними, створення рішень для бізнес-аналітики та прогнозованої аналітики на підприємствах, робота зі штучним інтелектом і алгоритмами машинного навчання для захисту систем ІТ-безпеки. Правильне рішення може дати вам і вашій команді змогу виконувати завдання якомога краще. Наприклад, замість того, щоби витрачати години на розгляд кредитних заявок вручну, банки тепер використовують дані та складні технології для оброблення заявок і розрахунку ризиків. Це надає людям змогу зосередитися на важливіших питаннях.

Не відкладайте на потім і не чекайте, поки ваш керівник запитає вас або запропонує ідеї: прогнозуйте те, що вам потрібно, проаналізуйте те, що є зараз, і запропонуйте рішення самостійно. Ваші конкуренти вже інвестують у великі дані і їхній аналіз і готуються до майбутнього, де дані є рушієм. Робота з відповідною технологією відкриє багато можливостей для покращення методів вашої діяльності.

Ось опис чотирьох способів, завдяки яким компанія Konica Minolta допомагає підприємствам та організаціям використовувати дані для ефективнішої діяльності.

Роботизована автоматизація процесів (RPA): нехай нудні завдання виконуються автоматично

Звернення до висококваліфікованого фахівця для вирішення рутинних та одноманітних завдань — це не тільки заривання таланту, але й марно витрачений час і гроші.

А якби більше одноманітних і повсякденних завдань виконували програмні роботи, а не втомлені рутиною люди?

Роботизована автоматизація процесів (RPA) від Konica Minolta робить це можливим для широкого кола функцій і галузей. RPA вивчає та засвоює дії людей для конкретних завдань, щоби повторити кожен їхній крок у майбутньому. Впровадження RPA надає змогу підприємствам легко керувати ресурсами, аби швидко адаптуватися до змін попиту. Вища точність може зменшити коливання в якості роботи, а також допоможе забезпечити детальний аналіз. З RPA працівники матимуть більше часу для повного розкриття свого потенціалу й зосередження на речах, які рухають бізнес уперед.

Наприклад, від 70 до 80 % завдань, необхідних для розгляду страхових вимог, є одноманітними й не потребують участі людини: перевірка справжності вимог та реєстрацій людей у системі. RPA може автоматизувати ці та інші завдання й процеси — програми для моніторингу, завантаження даних, створення звітів і виставлення рахунків. У результаті фахівці зі страхування зможуть обробляти вимоги швидше й точніше, оскільки їм потрібно лише зосередити свою увагу на 20–30 % вимог, для яких необхідні їхні навички та знання.

Управління безпекою та подіями (SIEM): захистіть ІТ-системи без зусиль

Кіберзлочинці використовують нові методи, заробляючи на пандемії Covid-19. Підприємства наразі особливо вразливі, оскільки значна кількість персоналу працює віддалено, використовуючи декілька пристроїв. Немає нічого незвичайного в тому, що працівники користуються власними пристроями для роботи над делікатними завданнями, такими як бізнес-аналітика або інші форми аналізу даних, але це становить значні ризики для безпеки. Велика кількість слабких місць є значною проблемою. Навіть найбільш зосереджені людські зусилля не гарантують, що вразливі місця системи безпеки не залишаться непоміченими. Як люди можуть самостійно стежити за тисячами пристроїв?

Саме тут стане в пригоді SIEM застосунки від Konica Minolta. SIEM гарантує безпеку для організацій, працюючи цілодобово й аналізуючи ІТ-системи для виявлення вразливих місць та усунення атак, перш ніж вони призведуть до виникнення проблем. Це відбувається завдяки збору й аналізу величезної кількості даних, повідомлень, сигналів тривоги й файлів, у режимі реального часу. SIEM використовує алгоритми машинного навчання та штучний інтелект для роботи з великими даними, аналізу вихідних даних і негайного виявлення й реагування на будь-які незвичні алгоритми.

У технології також використовується прогнозна аналітика для запобігання будь-яким загрозам, які можуть бути зовсім поряд.

IQ 501: технологія друку, яка автоматично піклується про якість

Система IQ 501 від Konica Minolta надає принтерам можливість автоматично контролювати якість. Це може заощадити багато часу та звільнити графік працівників, щоби вони могли зосередитися на важливіших питаннях, оскільки зменшується кількість часу, необхідного для слідкування за програмами для друку.

Сторінки скануються та порівнюються з оригіналом. Система виявляє будь-які відхилення: плями, забруднення, відсутні сторінки й зображення або друк документів у неправильному порядку.

Інтелектуальний модуль контролю якості IQ 501 забезпечує виправлення в режимі реального часу й постійно регулює тиражі для підтримки високої якості. Вона достатньо потужна, щоби швидко виконувати ці завдання. Одеській друкарні Newmedia вдалося автоматизувати контроль якості продукції з інтелектуальним модулем контролю якості IQ 501.

У системі IQ 501 використовуються дані, щоби працівникам не доводилося здійснювати постійний аналіз. Крім того, система також має переваги для навколишнього середовища, оскільки дає змогу уникнути ризику хибодруку, що значно зменшує об’єм бракованих тиражів.

Вимірювання температури тіла: допомагає підтримувати безпеку робочого середовища під час пандемії

Більшість підприємств були зобов’язані адаптувати свій спосіб роботи в умовах пандемії Covid-19. З огляду на те, що не всі види робіт можна виконувати віддалено, деяким підприємствам довелося впровадити надзвичайні процеси з метою створення безпечного робочого середовища. Уявляєте, який хаос міг би виникнути, якби всі склади були змушені замкнути свої двері й призупинити дистрибуцію харчових продуктів?

Рішення для вимірювання температури тіла від Konica Minolta надає компаніям інструменти, необхідні для продовження роботи. Наші теплові камери MOBOTIX автоматично відстежують підвищення температури тіла осіб, які проходять через їхнє поле огляду, і надсилають сповіщення, якщо температура перевищує певний показник. Цей захід безпеки може зменшити ризик потрапляння людей, які захворіли на Covid-19, на робочі місця та розповсюдження вірусу.

Originally published at https://www.konicaminolta.ua on March 8, 2021

--

--