Win-win: як ми створили колаборацію зі студентами

Сьогодні буде гарна історія — про те, як ми познайомилися зі студентами з коледжа Труша, і це знайомство вилилося в створення дуже гарних ілюстрацій для Іннокоду)

Насправді, все почалося з Юлієтки — вілли, куди ми переїхали, і почали приймати багато гостей та робити екскурсії друзям з дуже різних сфер. Так, одного разу до нас прийшли Ореста Гураль та Дем’ян Войтович, які також викладають в коледжі ім.I.Труша, і якимсь магічним чином ми зрозуміли, що можемо бути один одному корисні:

студентам буде цікаво зробити проект для реальної компанії, і захиститись, а нам буде приємно віднайти та підтримати молоді таланти, в той же час, мати роботи, які можемо використати в соціальних мережах, або на подарунках тощо.

Як ми вирішили побудувати співпрацю

Ми не хотіли просто давати завдання і 100 вимог. Натомість, запросили 9-тьох студентів, і їх викладача, щоб разом побрейнстормити. Алла поналіплювала різнокольорові папірчики під крісла, і таким чином ми рандомно поділились на 3 команди. Задачею було подумати над стилем святкування іннокодівського 9-го дня народження, яке буде в квітні — кожна команда отримала місто, в якому ми б могли святкувати, а студенти мали б від чого відштовхуватись, створюючи ідеї.

Після брейнсторму команди захистили свої ідеї (а переможцями стали еко-ідея, та ідея з рунами), і тепер завдання полягало в індивідуальній роботі — створенні самих ілюстрацій.

В результаті, отримали від студентів просто чудові роботи:

  • Юля Богуславська працювала над темою поєднання українських орнаментів із норвезькою руною спідкування “Манназ”
  • Олена Згородник придумала мотиваційні ілюстрації на тему бігу
  • Яна Приходько об’єднала скандинавську руну “тайваз”, що означає мотивацію та силу волі, та слов’янський символ веселки, що означає об’єднання внутішнього світу з навколишнім та мир
  • Вікторія Проць звернула увагу на екологічну тему
  • Соломія Бубняк обрала тему «жити в гармонії з природрою — це класно»
  • Анастасія Зафійовська поєднала українську вишивку та руни Руна Райдо, яка символізує подорожі/шлях
  • Породко С. та Наталія Угрин теж обрали еко-тему

Оскільки ми не ставили рамок, нам було важко обрати одного переможця, тому у slack ми попросили усіх проголосувати :) З великим відривом приз глядацьких симпатій отримала Юля Богуславська і її роботу ми одразу використали на кавері у fb.

Ми плануємо дати життя усім ілюстраціям і використати їх в сувенірах та подарунках, а також ще подумати і обрати якийсь з варіантів на квітневу поїздку.

До чого ми це все розповідаємо?

Дуже б хотілось, щоб і інші компанії надихнулись цією ідеєю win-win колаборацій, і теж запрошували студентів, для яких дуже важливо знайомитися із майбутніми роботодавцями, знати, що їхні роботи мають вагу, а для компаній це — можливість відкрити нові таланти, та подивитись на себе трішки зі сторони)