Win-win: як ми створили колаборацію зі студентами

Innocode
Innocode
Dec 31, 2018 · 4 min read

Сьогодні буде гарна історія — про те, як ми познайомилися зі студентами з коледжа Труша, і це знайомство вилилося в створення дуже гарних ілюстрацій для Іннокоду)

Насправді, все почалося з Юлієтки — вілли, куди ми переїхали, і почали приймати багато гостей та робити екскурсії друзям з дуже різних сфер. Так, одного разу до нас прийшли Ореста Гураль та Дем’ян Войтович, які також викладають в коледжі ім.I.Труша, і якимсь магічним чином ми зрозуміли, що можемо бути один одному корисні:

студентам буде цікаво зробити проект для реальної компанії, і захиститись, а нам буде приємно віднайти та підтримати молоді таланти, в той же час, мати роботи, які можемо використати в соціальних мережах, або на подарунках тощо.

Як ми вирішили побудувати співпрацю

Ми не хотіли просто давати завдання і 100 вимог. Натомість, запросили 9-тьох студентів, і їх викладача, щоб разом побрейнстормити. Алла поналіплювала різнокольорові папірчики під крісла, і таким чином ми рандомно поділились на 3 команди. Задачею було подумати над стилем святкування іннокодівського 9-го дня народження, яке буде в квітні — кожна команда отримала місто, в якому ми б могли святкувати, а студенти мали б від чого відштовхуватись, створюючи ідеї.

Після брейнсторму команди захистили свої ідеї (а переможцями стали еко-ідея, та ідея з рунами), і тепер завдання полягало в індивідуальній роботі — створенні самих ілюстрацій.

В результаті, отримали від студентів просто чудові роботи:

  • Юля Богуславська працювала над темою поєднання українських орнаментів із норвезькою руною спідкування “Манназ”
  • Олена Згородник придумала мотиваційні ілюстрації на тему бігу
  • Яна Приходько об’єднала скандинавську руну “тайваз”, що означає мотивацію та силу волі, та слов’янський символ веселки, що означає об’єднання внутішнього світу з навколишнім та мир
  • Вікторія Проць звернула увагу на екологічну тему
  • Соломія Бубняк обрала тему «жити в гармонії з природрою — це класно»
  • Анастасія Зафійовська поєднала українську вишивку та руни Руна Райдо, яка символізує подорожі/шлях
  • Породко С. та Наталія Угрин теж обрали еко-тему

Оскільки ми не ставили рамок, нам було важко обрати одного переможця, тому у slack ми попросили усіх проголосувати :) З великим відривом приз глядацьких симпатій отримала Юля Богуславська і її роботу ми одразу використали на кавері у fb.

Ми плануємо дати життя усім ілюстраціям і використати їх в сувенірах та подарунках, а також ще подумати і обрати якийсь з варіантів на квітневу поїздку.

До чого ми це все розповідаємо?

Дуже б хотілось, щоб і інші компанії надихнулись цією ідеєю win-win колаборацій, і теж запрошували студентів, для яких дуже важливо знайомитися із майбутніми роботодавцями, знати, що їхні роботи мають вагу, а для компаній це — можливість відкрити нові таланти, та подивитись на себе трішки зі сторони)

Innocode Stories

Posts by folks who make Innocode

Innocode

Written by

Innocode

We do innovation, strategy and build relevant products for Norwegian media >> www.innocode.no https://www.facebook.com/innocode.no

Innocode Stories

Posts by folks who make Innocode