Kim Kardashian çırılçıplak ve “üç maymun” itirazı

Kim Kardashian çıplak

Evet, dünyanın en ünlü “slut”ı Kim Kardashian çırılçıplak soyundu. Kim Kardashian’ın çıplaklığı, günlerdir oynanan“üç maymun” oyununa cevap niteliğinde. Oyun, AKP iktidarı, TSK ve medya tarafından oynanıyor. Yani “duymadım, görmedim, bilmiyorum…” Oysa, durum, Kim kardashian’ın çıplaklığı gibi ortada. İşte o çıplak gerçek:


Terör örgütü IŞİD, dört askerimizi infaz etti. Askerlerimizden ikisi diri diri yakılarak infaz edildiler. İnfaz görüntülerinin yayınlanmasının ardından Türkiye’de birçok siteye erişim yasağı getirildi (Başlarını kuma gömüyorlar). Türkiye, IŞİD’den, onun ülke içindeki aleni destekçilerinden ve/veya onunla “O Kafa kardeşliği” içinde olanlardan bir an önce hesap sorulup sorulmayacağını merak ediyor.

Terör örgütünün yayınladığı video 19 dakikalık. Videonun başında propaganda görüntüleri yer alıyor. Videonun sonlarında Sefer Taş (1 Eylül 2015'te IŞİD’in eline geçmişti) ve Fethi Şahin (Asker mi istihbaratçı mı olduğu muamma) bir kafesin içinde infaz alanında gösteriliyor.

IŞİD’li teröristler, boyunlarına tasma takılı askerlerimizi kafesten çıkarıyor ve infazın gerçekleşeceği yere köpek gezdirir gibi sürükleyerek götürüyor.

Daha sonra iki askerimiz, ayağa kaldırılıyor ve uzaktan kumanladı düzenekle ateşe veriliyor.

İşte vahşet anının video görüntüleri (19 dakikalık videonun 12:09 dakikasından sonrası):

TIKLAYIN..

Terör örgütünün geçtiğimiz ay El Bab bölgesinde rehin aldığı Özel Kuvvetler mensubu Astsubay Kıvanç Kaşıkçı ile Muhammed Duran Keskin’in de IŞİD’e bağlı bir hastanede hayatlarını kaybettiği haber verildi.

Kuvva, bunun hesabını soracak…

Cümle aleme duyurulur.

NOT. Kim Kardashian’ın çıplak resimlerine bakmak isteyenler sitemizde Kim Kardashian anahtar kelimeleriyle arama yapıp ilgili içeriğe gidebilirler.