Aşk Dolu Çarşamba

Aşk Laftan Anlamaz, 1 hafta aradan sonra %49.14 pay oranıyla geri döndü ve çarşamba günü Sosyal TV’de birincilik koltuğuna yeniden oturdu. No:309 ise %26.03 pay oranıyla 2. sırada yer aldı.

Şirin Payzın’ın sunduğu Ne Oluyor?’a dün Metin Külünk, Rahim Er, Nedim Şener, Celal Ülgen, Savaş Biçer ve İbrahim Uslu konuk oldu. Program, geçen çarşamba %4.04 pay oranıyla 5. sırada yer alırken, bu çarşamba %3.75 pay oranıyla 3. sıraya yükseldi.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat %3.45 pay oranıyla ve Fatih Portakal ile FOX Ana Haber %2.54 pay oranıyla çarşamba günü de Sosyal TV’de ilk 5'e girdiler. İrfan Değirmenci ile Günaydın da %2.42 pay oranıyla 6. sırada yer aldı.

Sevdim, Çok Sevdim…

Aşk Laftan Anlamaz’da, geçen hafta Başbakan Binali Yıldırım ile Özel Röportaj yayınından dolayı yeni bölüm yayınlanmamıştı ancak izleyiciler bu durumu da konuştukları için dizi, Sosyal TV’yi 4. sırada tamamlamıştı. Bu hafta 9. bölümüyle izleyiciyle buluşan Aşk Laftan Anlamaz, %49.14 pay oranıyla Sosyal TV’de çarşambanın yeniden galibi oldu. İzleyiciler, dizinin haftalık etiketi olan #ÇokSevdim diyerek, hem oyunculukları başarılı bulduklarını ifade ettiler hem de dizide Hayat-Murat ikilisinin sahnelerini paylaşarak yeni bölümü heyecanla beklediklerini dile getirdiler.

Kıskançlık İtirafı

No:309, geçen hafta %43.55 pay oranıyla 1.liği ele geçirmişti, bu hafta ise %26.03 pay oranıyla 2. sırada yer aldı. İzleyiciler, dizinin haftalık etiketi olan #itirafetsene diyerek Lale-Onur çiftiyle ilgili sahneler paylaşırken yeni bölümle ilgili tahminlerde de bulundular.


Feragatname

Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 31 Ağustos 2016 tarihleri arasındaki Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.