Pazartesi Meydan Muharebesi

Sezonun açılmasıyla birlikte dün diziler kıyasıya rekabet etti.

Yeni sezonda pazartesi gününün galibi %40.12 pay oranıyla Show TV’nin yeni dizisi İçerde oldu!

Kırgın Çiçekler %10.04 pay oranıyla Sosyal TV’ye 3. sıradan, Paramparça ise %2.05 pay oranıyla 9. sıradan geri döndü. Kanal D’nin yeni dizisi Babam ve Ailesi ise %5.91 pay oranıyla Sosyal TV’ye 4. sıradan merhaba dedi. Bayram nedeniyle 1 hafta aradan sonra yeni bölümüyle izleyiciyle buluşan Hayat Sevince Güzel, %3.46 pay oranıyla Sosyal TV’de ilk 5'te yer alan dizilerden oldu. Hangimiz Sevmedik ise %2.26 pay oranıyla 7. sırada yer aldı.

Ahmet Hakan dün Tarafsız Bölge’de Kemal Kılıçdaroğlu’nu konuk etti, program %19.44 pay oranıyla pazartesi günü Sosyal TV’nin 2.si oldu.

Kanal D’nin çok konuşulan programları arasında yer alan Kısmetse Olur, %2.36 pay oranıyla pazartesi günü Sosyal TV’de 6. sıraya yerleşti.

Spor programlarından Derin Futbol dün %2.08 pay oranıyla Sosyal TV’de 8. sırada yer aldı ve içerik üretenlerin %89'unu erkekler oluşturdu.

Sosyal TV’de ilk 20'ye giren haber programlarından Fatih Portakal ile FOX Ana Haber %2.01 pay oranıyla günü 10. sırada, İrfan Değirmenci İle Günaydın %1.72 pay oranıyla 11. sırada ve İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat ise %1.18 pay oranıyla 12. sırada tamamladı.

İddialı Çıkışıyla Yeni Dizi: İçerde

Show TV’nin yeni dizisi İçerde dün %40.12 pay oranıyla yeni sezona ve yayın hayatına Sosyal TV’de zirvede başladı. İçerik üretenlerin %35'ini erkekler oluşturdu. Dizinin etiketi #içerde Twitter Türkiye Trending Topic’lerine de girerek 20 saat 22 dakika gündemde kaldı. Sosyal TV izleyicileri dizinin ilk bölümüne olumlu yorumlar yaparken Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’den dolayı diziye ilgilerinin arttıklarını ve oyuncuların öncekilere göre daha üst düzey performans sergilediklerini takdir ederek dile getirdiler.

Çiçekler Hala Kırgın

Kırgın Çiçekler, dün %10.04 pay oranıyla Sosyal TV’ye 3. sıradan geri döndü ve içerik üretenlerin %82'sini kadınlar oluşturdu. Sosyal TV izleyicileri bölümden sahneler paylaşarak o anki duygularını paylaştılar ve nabzı yüksek sahnelerde oyuncuları ve oyunculukları takdir ettiler.

Aramıza Yeni Katılan Babam ve Ailesi

Kanal D’nin yeni dizisi Babam ve Ailesi, dün %5.91 pay oranıyla Sosyal TV’de 4. sırada yer alarak izleyiciyle buluştu. İçerik üretenler dizinin iyi bir çıkış yaptığını ve beğenilerini kazandığını paylaşımlarında vurgularken Kadir karakterini ilk bölümdeki performansıyla … dile getirdiler.


Feragatname

Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 19 Eylül 2016 tarihleri arasındaki Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.