Perşembe Masalı

Bodrum Masalı’nın pay oranı geçen haftaya göre artarak %43.32'ye yükseldi ve perşembe günü Sosyal TV’de 2. haftasında da en çok konuşulan yayın oldu. Yüksek Sosyete, Bodrum Masalı’nın etkisiyle geçen hafta 1.lik koltuğundan inerek 2.lik koltuğuna oturmuştu. Dizinin pay oranı geçen haftaya göre düşerek %13.21 oldu ve dizi bu hafta da 2.liğini korudu.

Yeni bölümüyle çarşamba gününün en çok konuşulanı olan No:309, yayın günü olmamasına rağmen perşembe günü de konuşulmaya devam ederek Sosyal TV’de 4. sırada yer aldı.

Veyis Ateş, Akılda Kalan’da dün Mete Yarar’ı ağırladı. Program %8.11 pay oranı ile Sosyal TV’de perşembe gününün 3.sü oldu.

Perşembe günü Sosyal TV’de %4.06 pay oranı ile 5. sırada yer alan İrfan Değirmenci ile Günaydın’a içerik üretenlerin %53'ü erkeklerden oluştu. Programın günlük etiketi olan #HaberinVarMı, Twitter Türkiye Trending Topic’lerine de girerek 11 saat 16 dakika gündemde kaldı.

Bazen Masallar da Acıdır…

2. bölümü ile izleyiciyle buluşan Bodrum Masalı, bir süredir perşembe günlerinin galibi Yüksek Sosyete’ye rakip oldu. Dizi, 2. haftasında da Sosyal TV’deki 1.liğini korudu. İzleyiciler oyuncuları, canlandırdıkları karakterleri ve yönetmeni takdir ederken, dizinin yeni bölümünden kesitler de paylaştılar. Hatta bazı izleyiciler daha şimdiden Aslı-Ateş çiftini istediklerini ve AsAt çiftinden yana olduklarını belirttiler.

Çarpıyor Kalbim Bir Başka :)

Yüksek Sosyete, dün %13.21 pay oranı ile Sosyal TV’de günün 2.siydi ve diziye içerik üretenlerin %82'si kadınlardan oluştu. İzleyiciler dizinin haftalık etiketi olan #cesaretinvarmı diyerek dizideki karakterler ve ilişkileri hakkında hayranlıklarını belirten paylaşımlarda bulunurken, bunları yeni bölümden karelerle de desteklediler.


Feragatname

Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 25 Ağustos 2016 tarihleri arasındaki Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.