Perşembe Yoklaması

Bodrum Masalı, yeni sezonun ilk perşembesinde %22.66 pay oranıyla Sosyal TV’de 1. oldu. Dün ekranlara dönen Kördüğüm, yeni sezonu %11.78 pay oranıyla Sosyal TV’de 2.likle açtı. Yüksek Sosyete ise %7.8 pay oranıyla 4. sıraya yerleşti. Yeni sezonla birlikte izleyiciyle yeniden buluşan Yeter %4.47 pay oranıyla 7. sırada yer alırken, Asla Vazgeçmem yeni sezonda ilk gününü%1.47 pay oranıyla 16. sırada tamamladı.

Dün Abdullah Ağar, Rahim Er, Elfin Tataroğlu, Gökhan Günaydın, Cüneyt Toraman ve Murat Yılmaz’ın konuk olduğu, Şirin Payzın’ın sunuculuğunu yaptığı Ne Oluyor?, %8.38 pay oranıyla Sosyal TV’de 3. sıradaydı.

Haber programları arasında dün Sosyal TV’de ilk 5'e giren program %5.35 pay oranıyla İrfan Değirmenci ile Günaydın olurken, İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat %4.45 pay oranıyla günü 8. sırada, Fatih Portakal ile FOX Ana Haber %3.53 pay oranıyla günü 9. sırada tamamladı.

Bodrum Masalı’nda Büyük Sınav

Dün 5. bölümüyle izleyiciyle buluşan Bodrum Masalı, %22.66 pay oranına ulaşarak Sosyal TV’de zirveye yerleşti. Dizinin Twitter Türkiye Trending Topic’lerine de giren haftalık etiketi #BüyükSınav 7 saat 17 dakika gündemde kaldı. Sosyal TV izleyicileri yaptıklarından dolayı Uzay’a sinirlenirken, Faryalı sahnesinde duygulandıklarını belirterek oyuncuları ve oyunculukları takdir ettiler. Aslı ve Ateş ikilisini destekleyenler ise yeni bölümden sahnelerle sevgilerini ve beğenilerini ifade eden paylaşımlarda bulundular.

Çözdükçe Dolanan Kördüğüm

Kördüğüm, yeni sezonda Sosyal TV’ye %11.78 pay oranıyla 2. sıradan yeniden merhaba dedi ve içerik üretenlerin %46'sını erkekler oluşturdu. İzleyiciler yeni bölümde duygusal sahnelerde ağladıklarını vurgulayarak dizinin yeni sezona çok iyi başladığını dile getirdiler.

Beni Bırakma

Yüksek Sosyete yeni sezonda Sosyal TV’de %7.8 pay oranıyla 4. sırada yer aldı ve içerik üretenlerin %81'ini kadınlar oluşturdu. Sosyal TV izleyicileri Levent ve Süreyye sahnelerine sonunda kavuştuklarını dile getirirken Ece ve Mert ikilisini destekleyenler de yeni bölümden sahne paylaşarak barışmalarını beklediklerini dile getirdiler.


Feragatname

Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 22 Eylül 2016 tarihleri arasındaki Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Like what you read? Give Kimola Analytics a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.