Salının Hükümdarı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ama salı günü Sosyal TV’nin hükümdarı oldu!

Dün %9.72 pay oranıyla Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Sosyal TV’de zirveye yerleşti. Hayat Şarkısı %9.16 pay oranıyla 2. sıraya yükselirken Familya %2.47 pay oranıyla 13. sırada ve Yüzyıllık Mühür %2.37 pay oranıyla 14. sırada yer aldı. Gülümse Yeter ise %1.71 pay oranıyla dün Sosyal TV’de 18. sıradaydı.

Kısmetse Olur salı günü %8.96 pay oranıyla Sosyal TV’nin 3.sü oldu.

O Ses Türkiye %6.19 pay oranıyla geçen salıya göre 5 basamak yükselerek 7. sıraya yerleşti.

Dün Show TV’de ekrana gelen Best Model Turkey ise %3.05 pay oranına ulaştı ve Sosyal TV’de 11. sıraya yerleşti.

Tartışma programlarından Teke Tek %5.54 pay oranıyla 8. sırada yer alırken, Ne Oluyor? %2.77 pay oranıyla Sosyal TV’nin 12. sırasında ve Öteki Gündem %1.91 pay oranıyla 15. sırasındaydı.

Haber programlarından Fatih Portakal ile FOX Ana Haber salı gününü %6.86 pay oranıyla 4. sırada tamamlarken, İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat %6.27 pay oranıyla 5. sırada ve İrfan Değirmenci ile Günaydın %4.86 pay oranıyla dünü 9. sırada tamamladı.

Eşkıya Dünyaya Değil Salıya Hükümdar Oldu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dün %9.72 pay oranına ulaşarak Sosyal TV’de 1 numaraya yerleşti ve içerik üretenlerin %51'ini erkekler oluşturdu. Sosyal TV izleyicileri dizideki olaylardan dolayı ters köşe olduklarını dile getirirlerken Alparslan’ın ölümünden dolayı sitem ettiler.

Ah Hülya Vah Hülya Sen Neler Ettin Hülya

Hayat Şarkısı dün %9.16 pay oranıyla Sosyal TV’de 2. sıraya yerleşti. İçerik üretenler Burcu Biricik’in canlandırdığı Hülya karakterinin çocuklarla olan sahnelerini çok iyi canlandırdığını ve oyuncuya çok yakıştığını dile getirirlerken yeni bölümün çok heyecanlı olduğunu ve bölüm sonunda Hülya’nın yaptığına çok şaşırdıklarını da eklediler.

Best Model

Show TV’de dün izleyiciyle buluşan Best Model Turkey %3.05 pay oranıyla Sosyal TV’de 11. sırada yer aldı. Sonuçtan memnun olmayan izleyiciler hayal kırıklıklarını ve şaşkınlıklarını dile getirirlerken jüriye ve Türkiye’deki bu sisteme de sitemlerde bulundular.


Feragatname

Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 11 Ekim 2016 tarihleri arasındaki Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.